Astroloji

 

 

 
Akrep (27.11.2021)
İş hayatınızda bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Fazla hızlı olmanız üstleriniz tarafından iyi karşılanmıyor olabilir. En son yapılan toplantıda biraz yavaşlamanız adına sizlere pasif görev verilmiş olabilir. Şimdi onların kararına saygı duyun ve süreci sakinlikle yürütün.
 
Aslan (27.11.2021)
Yeni başlangıç için kendinize kabul ettirmek zorunda olduğunuz düşünceleriniz var. Gururunuz izin verirse adım atabileceksiniz. Ama izin verme noktasında biraz bencil davranmanız mutluluğunuzun önündeki en büyük engel. Kendinize engel olmayı bırakın.
 
Balık (27.11.2021)
Evcil hayvan besleme konusunda ailenizle problem yaşayabilirsiniz. Bu noktada kararınıza saygı duyulmaması sizi olumsuz etkileyebilir ve onlara karşı cephe alabilirsiniz. Aslında ailenizle inatlaşmak yerine hayalinizi biraz ertelemeniz daha doğru olabilir.
 
Başak (27.11.2021)
Günlük görevlerinizi yerine getirmenize engel olmak isteyenler olabilir. Sizi başka ve önemsiz konulara yönlendiriyor olabilirler. Böyle durumlar karşısında olaylardan kaçmak yerine tam tersi iş bitirici olarak tepkinizi ortaya koyabilirsiniz. Çevrenizden Alacağınız tepkiler haklılığınızı gösterebilir.
 
Boğa (27.11.2021)
Çalışma ortamınızda bilmediğiniz konular nedeniyle artı sorumluluk almanız gerekebilir. Sizlere yansıtılan her olay göründüğü gibi değil. İşin arka tarafında gerçekleşen olaylar çok karmaşık ve çetrefelli olabilir. Lütfen olayların iç yüzünü bilmeden olaylara yorum yapmayın. Farkında olmadan olayları aleyhinize çevirebilirsiniz.
 
İkizler (27.11.2021)
Samimi olduğunuz arkadaş grubunuzdan ayrılma kararı alabilirsiniz. Bu durum çevrenizde şok etkisi yaratsa da bu sizin için anlık bir karar değil. Üzerine uzun uzun düşünmeden bu kadar büyük bir karar vermezsiniz. Bu karara sizi iten durumları karşı tarafa anlattığınızda haklılığınız anlaşılabilir.
 
Koç (27.11.2021)
Arkadaş çevreniz tarafından yara alabilirsiniz. Birlikte hareket etmeyi düşündüğünüz kişiler tarafından hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu durum sizi çok fazla üzse de hayatınızı yeniden yapılandırmanıza sebep olabilir. Yaranızdan ders alın.
 
Kova (27.11.2021)
İletişiminizde ruhsal baskıdan dolayı sert bir dil takınabilirsiniz. Sakin kalmaya ve günü yalnız geçirmeye çalışın. Kendinizi dinlediğinizde daha sakin uysal ve huzurlu olacaksınız. Şimdi tüm kapanan kapıları kendinize açın.
 
Oğlak (27.11.2021)
Aileniz finansal özgürlüğünüzü kısıtlıyor olabilir. Maddi zorunluluklar kendinize olan güveninizi sarsabilir. Nereye ne şekilde ilerlemeniz gerektiği noktasında kendinizi karmaşık hissedebilir ve bir bıkkınlık haliyle çevrenizdekilere sitem edebilirsiniz.
 
Terazi (27.11.2021)
Partnerinizle kavga ediyorsunuz. Öfkenizi kontrol etmek istemeyerek gereksiz bir tartışma içerisine giriş yapabilirsiniz. Bu tartışma boyutunu aşan bir duruma evrilebilir ve geri dönülmesi zor sözler sarfedilebilir. Kendinizi silkeleyin. Olayların hararetini bu kadar canlı yaşamak sizi hayli yıpratabilir.
 
Yay (27.11.2021)
Kardeşleriniz ile sosyal çevrenizden dolayı tartışabilirsiniz. Belki de biraz onların dediklerine kulak vermekte fayda var. Size söylenen sözlerin zarar görmek istemediğiniz için söylendiğini unutmayın. Söylenen her sözü değerlendirin. Belki de haklıdırlar, ne dersiniz?
 
Yengeç (27.11.2021)
İkili ilişkileriniz nedeniyle toplum önünde zor durumda kalacak olaylar içerisinde olabilirsiniz. Çevreniz sizden bu konuyla ilgili bir açıklama bekleyecektir. Ama siz durumu anlatmak yerine sessizliği tercih edebilir ve olayların durulmasını bekleyebilirsiniz. Doğru karar almak böyle zamanda zor olabilir şu an yaptığınız şey sizin için en doğrusu olabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir