Biyografi
Bu biyografi 44 kez okundu
HAKAN DEMİRTAŞ
GAZETECİ,RADYO PROGRAMCI,YÖNETİCİ
 
 
 
 

    2000 yılında Radyo Programlarına, 2 yıl sonrada Gazeteciliğe başlayan Demirtaş 2002 yılının sonunda bir şiir kitabı çıkarttı.

     Aktif olarak radyo programlarını sürdürüken  Zafer gazetesi ve platform dergisinde  köşe yazarlığına başladı.

     2009 yılında Kütahya Gazeteciler Cemiyeti  Sekterliğine başlayan Demirtaş 2011 yılında Kutahyahabercim.com internet sitesi kurarak Kütahya’da internet haberciliğinin öncüleri arasında yer aldı.

2013 yılında ise haber274.net adlı haber sitesi kurarak internet medyacılığında emin adımlarla ilerlemeye devam etti.

     Aynı içerisinde Efsane reklam ve organizasyon ajansı kuran Demirtaş Kütahya’da birçok Yerel ve Ulusal çapta  organizasyona imza attı.

     

2019 Yılında Amatör futbol kulübü olan Özbekspor'da yöneticilik yapmaya başladı.

2021 yılında Kütahya'nın Profesyonel Futbol Takımı olan Belediye Kütahyaspor'da yönetici olsu aynı zamanda KülüpBasın sözcüsü oldu böylelikle çocukluk hayalini gerçekleştirmiş oldu.

     Bu arada profesyonel olarak Hentbol sporuyla uğraşan sonrasında antrenörlük mesleğini’de icra eden 2015 yılında Kütahya’da Spor Akademisi kuran  Hakan Demirtaş aynı zamanda iletişim mezunu olup evli ve 3 kız çocuğu babasıdır.

     Halen Radyo Enerjide radyo programlarını sürdürerek bu dalda 20 yılı aşkın bir süreden beri program yapma başarısı gösteren az sayıdaki radyo programcılarından birisidir.

     

 

Kaynak:
 
 
 
Etiketler: HAKAN, DEMİRTAŞ,
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir