Haber Detayı
16 Ekim 2018 - Salı 15:17 Bu haber 5459 kez okundu
 
Türkiye’de İlk Ve Tek: Dijital Markalaşma Eğitimi | DME Başlıyor
TEKNOLOJİ Haberi

Türkiye’de İlk Ve Tek: Dijital Markalaşma Eğitimi | DME Başlıyor

 

 

Branding Türkiye’deki akademisyen ve uzmanlar tarafından özel olarak hazırlanan ve Türkiye’nin seçkin üniversiteleri tarafından sertifikasyonu sağlanan “Dijital Markalaşma Eğitimi | DME”, konsept bir eğitim olma özelliğinin yanı sıra Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği de taşıyor.

 

 

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye tarafından hazırlanan “Dijital Markalaşma Eğitimi | DME”nin müfredatı dijital pazarlama ve marka yönetimi / iletişimi odağında bir içeriğe sahip. Eğitimin içerisinde “Dijital” ve “Markalaşma” ile ilgili 28 Konu yer alıyor. Böylesi kapsayıcı bir müfredata sahip eğitimin toplam süresi ise 150 saat. Sektör profesyoneli ve akademisyenlerden oluşan 6 eğitmen ile sektörün öncü firmalarının CEO ve yöneticilerinden oluşan 6 konuşmacı ile gerçekleşecek olan Dijital Markalaşma Eğitimi | DME, kapsayıcılığının yanı sıra Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği de taşıyor.

 

 

Dijital Pazarlama Uzmanı, Marka Danışmanı, Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan “Dijital Markalaşma”, dijital (dijital pazarlama) ve markalaşma (marka yönetimi) kavramlarının bütünleşik bir anlayışla yeniden yorumlanmasını temsil etmektedir. “Dijital Markalaşma Eğitimi | DME” ise tıpkı kavramın özünde olduğu gibi dijital ve markalaşma olmak üzere 2 çatı kavramın içerisinde yer alan tüm süreç, uzmanlık ve kavramlara yönelik teorik ve pratik bilgiyi içeriyor.

 

 

 

Sertifikasyon Başkent Üniversitesi Tarafından Sağlanacak

 

Birinci Dönem Dijital Markalaşma Eğitimi | DME’nin sertifikasyonu Başkent Üniversitesi tarafından sağlanıyor. 6 eğitmen ve 6 konuşmacının teorik ve pratik bilgi aktarımından oluşan ve 150 saatlik özel bir program olan bu eğitimin sonunda, öğrencilere Başkent Üniversitesi tarafından verilecek olan sertifikaya ek olarak Branding Türkiye tarafından da katılım belgesi verilecek.

 

 

Dijital Markalaşma Eğitimi’ne Kimler Katılmalı

Dijital Markalaşma Eğitimi | DME’ye üniversite öğrencileri, yeni mezunlar, girişimciler, start-up yöneticileri, kurumsal iletişim alanında kariyer yapmak isteyenler, dijital pazarlama alanında kariyer yapmayı düşünenler, sosyal medya alanında kariyer hedefi olanlar, marka yönetimi odağında kariyer planı yapanlar katılabilirler.

 

 

DME, 3F Fenomeni’ne Uygun Olarak Hazırlandı

Branding Türkiye’nin misyonunu özetleyen 3F Fenomeni, Branding Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılarak literatüre kazandırılmıştır. 3F Fenomeni temelde 3 değeri barındırmaktadır. Bunlar; “Fikir – Fayda – Farkındalık”tır. “Dijital Markalaşma Eğitimi (DME)”, müfredatı da 3F Fenomeni adı verilen disiplin doğrultusunda özel olarak hazırlanmıştır

 
 

 

Dijital Markalaşma Eğitimi | Hakkında

“Dijital Markalaşma”, dijital (dijital pazarlama) ve markalaşma (marka yönetimi) kavramlarının bütünleşik bir anlayışla yeniden yorumlanmasını temsil etmektedir. Bütünleşik pazarlama adı verilen çatı kavramın bir alt öğesi olan ve bu yönüyle çatı bir kavram olma özelliği taşıyan “dijital markalaşma”, Branding Türkiye, tarafından kavramsallaştırılmıştır.  “Dijital Markalaşma” kavramına dair akademik ve sektörel bilgiyi içeren “Dijital Markalaşma Eğitimi (DME)”nin müfredatında; dijital pazarlama ve marka yönetimi ile ilgili tüm konu başlıkları yer almaktadır. Branding Türkiye, DME adlı konsept eğitimin tek hak sahibidir. Bu eğitim kapsamında dijital pazarlama ve marka yönetimi ile ilgili bütün disiplinler, sektör profesyoneli ve akademisyenlerden oluşan uzman bir ekip tarafından verilmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir