Haber Detayı
20 Haziran 2019 - Perşembe 11:07 Bu haber 4810 kez okundu
 
IŞIK"YAŞANABİLİR BİR KÜTAHYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
IŞIK " YAŞANABİLİR BİR KÜTAHYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
YAŞAM Haberi
IŞIK

KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANI ALİM IŞIK: “SEÇİM ÖNCESİ VAADLERİMİZİ YERİNE GETİRİYORUZ”DEDİ

 


PROF.DR.ALİM IŞIK “ AÇIK KAPI BELEDİYECİLİK, ŞEFFAF İHALE,KADIN VE AİLE DESTEKLERİ,ENGELLİLER,PARK BAHÇELER,METRUK YAPILARIN ÇÖZÜME KAVUŞMASI,SAĞLIK İŞERİ GİBİ ÖNEMLİ KONULARI ELE ALDIK”
“GÜÇLÜ KADIN, HUZURLU AİLE VE YAŞANABİLİR BİR KÜTAHYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

 


İHSAN TUNÇOĞLU/  KÜTAHYA

 


Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr.Alim Işık, “ seçim öncesi vaadlerimizi yerine getiriyoruz”dedi. Başkan ışık şu açıklamalarda bulundu: “ Seçim öncesinde açık kapı Belediyecilik,Şeffaf İhale,Kadın ve Aile,Engelli vatandaşlarımıza destekler,Sağlık işleri,Park ve Bahçeler,Yıkılmak üzere olan eski evlerin çözüme kavuşması,Turizm-Tanıtma,Termal turizm çalışmaları gibi önemli konularda çözüö odaklı faaleite ve hizmetlerimizi yerine getiriyoruz”dedi

 

BELEDİYE KADIN VE AİLE HİZMETLERİ

 

Kütahya Belediyesi hizmet binasında faaliyete başlayan Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünü ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Belediye Başkan Yardımcıları İlyas BAHAR ve Abdullah DAMCI yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünce Güçlü Kadın Huzurlu Aile, Yaşanabilir Kütahya sloganıyla çalışmalara devam edildiğini dile getiren Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK; Aile birliğinin kutsallığı bilinciyle dokunmadık el, değmedik gönül bırakmayacağız, dedi.

Başkan IŞIK; Toplumumuzun can damarı olan ailelerimizin huzurlu, mutlu, yaşamlarına daha bilinçli devam etmeleri amacıyla gerekli çalışmalar başlatılmıştır”


METRUK BİNALAR YIKILIYOR


Halkın can ve mal güvenliğini tehdit eden kullanılamaz durumdaki terk edilmiş metruk haldeki yapılar, Kütahya Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu üyeleri ve Kültür ve Tabiat Varlıkları Bölge Koruma Kurulu Müdürlüğü yetkililerinin ve Kütahya Belediyesi Koruma, Uygulama ve Denetim Bürosu (KUDEB) ekiplerinin aldığı yıkım kararları sonrası Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’ın talimatlarıyla, Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından hızla yıkımı gerçekleştiriliyor.

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: IŞIK"YAŞANABİLİR, BİR, KÜTAHYA, İÇİN, ÇALIŞIYORUZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir