Haber Detayı
30 Ekim 2019 - Çarşamba 09:39 Bu haber 4268 kez okundu
 
AĞIZ İSHALİ OLMUŞ ALİ ÇETİNBAŞ’I KINIYORUZ !
AĞIZ İSHALİ OLMUŞ ALİ ÇETİNBAŞ’I KINIYORUZ !
GÜNDEM Haberi
AĞIZ İSHALİ OLMUŞ ALİ ÇETİNBAŞ’I KINIYORUZ !

AĞIZ İSHALİ OLMUŞ ALİ ÇETİNBAŞ’I KINIYORUZ !

 

Saygıdeğer Belediye Kütahyaspor camiası;

 

Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimiz 9 Temmuz’dan bu yana gecemizi gündüzümüze katarak, memleket meselemiz olan şehrimizin takımının başarısı için tüm gayret ve çabamızla çalışmaktayız. Mavi lacivert sevdamızla, 53 yıllık çınarımızı ayakta tutmak, marka değerini artırarak profesyonel liglerde mücadele etmek, her sezon bir üst lige çıkmak en büyük hedefimizdir.

 

Bilindiği üzere; Belediye Kütahyaspor’un kurulduğu günden bu güne kadar ciddi anlamda düzenli bir şekilde gelir kaynağı olmamış, yöneticilerin fedakarlıkları, resmi kurumların, Kütahya Halkının, taraftarların, iş adamlarının ve esnafın bağışlarıyla kulübümüz ayakta kalabilmiştir. Üst liglerde oynayan takımların başarısının altında ekonomik güçlerinin olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Sürekli akarı olmayıp, gelir kaynakları kısıtlı olan köklü mazilere sahip büyük takımlar bile, ya lav olarak ya da amatör liglere demir atarak tarihin tozlu sayfalarında başarısız bir şekilde yerlerini almışlardır.

 

Profesyonel liglerde başarılı bir şekilde istikrar sağlayıp yıllarca  bu liglerde mücadele eden takımlar gelir kaynaklarını artırmak amacıyla periyodik bir şekilde çeşitli organizasyonlar düzenleyip bağış toplamaktadır. Üç büyükler başta olmak üzere tüm kulüplerin bu tür kampanyalarına defalarca şahit olmaktayız. Gelir kaynaklarımızı artırmak amacıyla lider olduğumuz 3.hafta sonunda destek kampanyası başlattık ve bu kampanyamız sezon sonuna kadar devam edecektir. Mavi Lacivert renklere gönül vermiş herkesi bu kampanyaya davet ederek şeffaf yönetim anlayışımız gereği kulübümüzün hesap numaralarına destek çağrısında bulunduk. Maalesef şu anda kulübümüze hiçbir bağış yapılmamıştır. Yardım kampanyamız sona erdiğinde elde ettiğimiz geliri kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz.

 

 

Ak Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş’ın Merkez İlçe Danışma Toplantısında Cumhur İttifakına zarar veren, topluma kin ve nefret pompalayan her zaman ki kavgacı üslubu ile yapmış olduğu açıklamalarını basından üzülerek, hayretle takip ettik. Çeşitli konularda yapmış olduğu açıklamalarla da; taraflı, tarafsız her kesimin tepkisini çeken şehir dışından bile sert eleştirilere maruz kalmış üslup konusunda sicili bozuk olan Ali Çetinbaş; örnek bir siyasetçi görüntüsünden uzak, başarısızlığının getirmiş olduğu halet-i ruhiyesini Belediye Kütahyaspor’un yapmış olduğu destek kampanyasına saldırarak yansıtmıştır. Belediye Kütahyaspor’un kısa bir sürede elde ettiği başarıyla 6.hafta sonunda puan farkıyla lider olduğu ve emin adımlarla şampiyonluğa yürüdüğü bir zamanda Ali Çetinbaş’ın yaptığı bu açıklamalar çok manidardır !

 

Haddini aşan ifadelerle takımımızın başarısını baltalayan Ali Çetinbaş ağız ishali olmuştur. Belediye Kütahyaspor’un başarısını tahammül edemeyen beyhude açıklamalarıyla kime hizmet ettiğini merak etmekteyiz ! Dumlupınar Stadı’nın yıkılmasına göz yuman, yeni stadın yapılması için hiç bir gayretini ve çabasını görmediğimiz, Kulübümüzün menfaatine olacak destek kampanyasını sabote ederek kaba ve hadsiz bir üslupla Belediye Kütahyaspor’u siyasete malzeme eden Ali Çetinbaş’ı kınıyoruz ! 


Stadımızın yıkılmasına göz yumanlar unutmasınlar ki; Mavi Şimşeklere gönül verenlerin vicdanında o stadın altında ezilmeye mahkum olmuşlardır.

 

Büyük Belediye Kütahyaspor taraftarları;

 

Adıyla şanıyla şehrimizin en büyük tanıtım markası ve yarım asırı devirmiş köklü bir çınar olan Belediye Kütahyaspor; Belediye Başkanımız Prof.Dr. Alim Işık’ın önderliğinde ve liderliğinde; tesisleriyle, alt yapısıyla, kendi ihtiyaçlarını kendi akarlarıyla karşılayabilen kurumsal kimliğiyle, sahadaki başarısıyla üst liglere istikrarlı bir şekilde damga vuracaktır.

Sizlerin verdiği destekle; hiç kimseye boyun eğmeden HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ.

Saygılarımla.

Cahit Özel
Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: AĞIZ, İSHALİ, OLMUŞ, ALİ, ÇETİNBAŞ’I, KINIYORUZ, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir