Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 14:00 Bu haber 5226 kez okundu
 
AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Tavşanlıda Yapıldı
AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Tavşanlıda Yapıldı
SİYASET Haberi
AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Tavşanlıda Yapıldı

AK PARTİ İLÇE DANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISINDA KONUŞAN TAVŞANLI BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER, 2019 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNİN ÖNEMİNE DEĞİNEREK BU SÜREÇTE PARTİLİLER OLARAK İLÇEDE HER KAPIYI ÇALIP, DAVALARINI ANLATMALI VE CANLA BAŞLA ÇALIŞMALARI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.

  Tavşanlı AK Parti yıl sonu değerlendirme ve istişare toplantısı AK Parti ilçe başkanı Nejat Tülek’in ev sahipliğinde Bimpaş düğün salonunda gerçekleştirildi. Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Belde Belediye Başkanları, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyeleri ile partililerin katıldığı toplantıda Başkan Mustafa Güler belediye faaliyetleriyle 2018 yılı itibariyle hayata geçirilecek projeleri anlattı.

    
Başkan Mustafa Güler konuşmasına 2019 seçimlerinin önemine değinerek başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kudüs krizinde gösterdiği liderliğin orta doğu ve İslam coğrafyasına ışık olduğunu ifade eden Başkan Güler “Burada Erdoğan sevdalılarının heyecanına ortak olmaktan memnuniyet duyuyorum. Belediye ve Devlet yatırımlarını uzun uzun anlatmaya gerek yok. Bunları hepimiz çok iyi biliyoruz. Biz 2019’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sisteminde ilk kez seçilecek Başkanımızın yoluna bakalım. En az 50.1’lik hedefle çıkılan yolda nasıl 60-70’leri yakalarız ona bakalım. Bu seçim gerçekten çok önemlidir. Sadece ülkemiz için değil, İslam coğrafyası için önemlidir.

   Bakın BM Genel Kurulu’nda liderimiz dünya 5’ten büyüktür derken, ABD’nin artık insanlığı para ile satın alamayacağını öğrendiği bir kurul oldu. Bu farkındalığın lideri de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan oldu. Bize düşen davaya, ülkeye, vatana sahip çıkmak ve gece gündüz demeden çalışmaktır. Bazı soysuzlar KHK’lar üzerinden Milletimize ağır hakaretlerde bulunma cüreti gösterebiliyor. İnanın Türkiye Cumhuriyeti Devleti kadar bu dünyada demokrasiye sahip çıkan, özgürlükleri savunan bir ülke yoktur. Sorumsuz ve bu toprakların insanı olmayan kişiler acaba bu kadar fütursuzca ABD, Almanya, Fransa, İngiltere’de konuşabilir mi? Asla. Biz tüm saldırılara rağmen Milletimizin değerlerine, bayrağımıza, vatanımıza sahip çıkmak, gençlere emanet etmek için dur durak demeden çalışmalıyız” dedi
Belediye Başkanı Mustafa Güler konuşmasına 2018’de başlayacak ve yeni dönemde devam edecek projelerden bahsederek devam etti. Başkan salonda bulunan vatandaşların sorularını yanıtladı. Toplantı dilek ve temennilerle sona erdi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Sabri ASLAN
Etiketler: AK, Parti, İlçe, Danışma, Kurulu, Toplantısı, Tavşanlıda, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir