Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 03:05 Bu haber 1632 kez okundu
 
Başkan Güler’den Büyük Destek
Tüm Dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs ülkemizde de alınan önlemelere rağmen varlığını sürdürüp 356 vatandaşımızın ölmesine neden olurken alınan sert kurallara Tavşanlı Belediyesinden büyük destek geldi.
GÜNDEM Haberi
Başkan Güler’den Büyük Destek

Başkan Güler’den Büyük Destek

 

                Tüm Dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs ülkemizde de alınan önlemelere rağmen varlığını sürdürüp 356 vatandaşımızın ölmesine neden olurken alınan sert kurallara Tavşanlı Belediyesinden büyük destek geldi. Tavşanlılı hemşerilerinin bu süreçten en az zararla ayrılmasını planlayan Belediye başta su bedellerini kapsayan bir dizi yardımları devreye aldı.

 

                Olağanüstü toplanan Tavşanlı Belediye Meclisi, Tavşanlılı hemşerilerinin bu zorlu süreçte yanlarında olmak için çok önemli ve anlamlı bir dizi kararları gündeme aldı. Belediye Başkanı Mustafa Güler tarafından toplanan belediye meclisinde ilk olarak Tavşanlılı vatandaşlardan 4 ay boyunca su bedelinin alınmaması kararı çıktı. Bu zor zamanlarda esnaflarında yanında olmak adına bir hamle daha yapan Tavşanlı Belediyesi genelge kararları ile kapatılan Belediye kiracısı olan işletmelerden Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında kira almama kararı çıktı. Yapılan bu hamleler Tavşanlı’da büyük bir takdir toplarken gözler Kütahya Belediyesinden bu tarz bir hamleye çevrildi.

Kaynak: Editör: Özkan ERVÜZ
Etiketler: Başkan, Güler’den, Büyük, Destek, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir