Haber Detayı
06 Temmuz 2018 - Cuma 11:42 Bu haber 7668 kez okundu
 
Başkan Kamil Saraçoğlu’ndan Kütahyaspor’a sosyal tesis müjdesi
Başkan Kamil Saraçoğlu’ndan Kütahyaspor’a sosyal tesis müjdesi
SPOR Haberi
Başkan Kamil Saraçoğlu’ndan Kütahyaspor’a sosyal tesis müjdesi

Saraçoğlu’ndan Kütahyaspor’a sosyal tesis müjdesi

Sosyal Tesisler Projesini bu yıl hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirten Başkanı Saraçoğlu, " ütahya Belediyesi olarak Kütahyaspor’umuza sahip çıkmaya devam ediyoruz. Önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezon da takımımıza olan desteklerimizi sürdüreceğiz. Kütahyaspor’a; daha iyi şartlarda mücadele edebilmesi için Zafertepe Tesislerindeki boş alanda en az 30- 40 odalı, 3 katlı modern bir Sosyal Tesisi; Valimizin, Özel İdarenin ve milletvekillerimizin de destekleriyle kazandırmak istiyoruz" dedi.

 

Maddi ve manevi destekleriyle kulübü Kütahyaspor’u ayakta tutan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, "Kulüp yönetim kurulu tarafından projesi hazırlanan, 505 metrekare kapalı alanda 3 katlı bina olarak tasarlanan sosyal tesislerde; futbolculara otel konforunu aratmayacak tek kişilik odalar, alt yapı hocalarına ve futbolcularına ait odalar, Fizyo terapi, fitnes, toplantı, çok amaçlı salonları, başkan, yönetim kurulu, müdür, muhasebe, masör, malzemeci odaları, yemekhane, mutfak ve misafirhaneler yer alacak" diye konuştü.

 

Kulüp yöneticileri, her zaman yakın ilgi ve alakasını gördükleri Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na kurumsallaşma adına takıma dev bir adım attıracak büyük proje için teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: Başkan, Kamil, Saraçoğlu’ndan, Kütahyaspor’a, sosyal, tesis, müjdesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir