Haber Detayı
13 Ocak 2018 - Cumartesi 12:00 Bu haber 4227 kez okundu
 
BAŞKAN SARAÇOĞLU’NDAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ’YE ZİYARET
BAŞKAN SARAÇOĞLU’NDAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ’YE ZİYARET
KÜTAHYA Haberi
BAŞKAN SARAÇOĞLU’NDAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ’YE ZİYARET

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Saraçoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği ile bitirilen ve hizmete açılan Atık Su Arıtma Tesisine vermiş olduğu desteklerden dolayı Bakan Özhaseki’ye teşekkür etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de, Kütahya’ya böyle bir tesisin kazandırılmasında Bakanlığımızın da destekleri olmasından dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, Kütahya’ya yapılacak her yatırımda desteklerinin artarak devam edeceğini belirtti.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve Milletvekillerimizin tesisin açılı için Kütahya’ya davet ettikleri Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Şubat ayı içerisinde Kütahya’ya bir ziyaret planladıklarını ve tesisin açılış törenine katılacağını bildirerek, Kütahya Belediyesinin başarılı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nu tebrik etti.

Ziyarette ayrıca Kentsel Dönüşüm, Kentsel dönüşüm sebebi ile inşaatı devam eden 1453 konut projesi ve Katı Atık Bertaraf ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında Bakan Özhaseki ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ziyaretinde Kütahya Milletvekilleri Şükrü Nazlı ile Ahmet Tan ve Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu bulundu.

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: BAŞKAN, SARAÇOĞLU’NDAN, ÇEVRE, VE, ŞEHİRCİLİK, BAKANI, MEHMET, ÖZHASEKİ’YE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir