Haber Detayı
03 Ocak 2018 - Çarşamba 14:21 Bu haber 7114 kez okundu
 
Cevdet Korkmaz "Bende Adayım" Dedi
AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA CEVDET KORKMAZ ADAY OLDU “BEN DE VARIM”
KÜTAHYA Haberi
Cevdet Korkmaz

20 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan AK Parti 6. Olağan İl Kongresinde il başkanlığı adaylığını açıklayan Cevdet Korkmaz AK istişare ile aday olduğunu söyledi.

     Kütahya Belediyesi Sosyal tesisleri girişindeki merdivenlerde basın açıklamasında bulunan AK Parti bir önceki dönem merkez ilçe başkanı Cevdet Korkmaz il başkan adaylığını açıkladı.

     Korkmaz açıklamasında FETÖ TERÖR Örgütü ve buna benzer hainlerle mücadelelerinin süreceğini ifade ederek kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Cevdet Korkmaz “AK Parti’de siyaset yapmak onur ve gurur kaynağıdır. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 14 Ağustos 2001’de başlattığı bu kutlu yürüyüşün neferi olmaktan gurur duyuyorum.

  AK Parti 11 milyonun üzerinde üye sayısı ve etkinliği ile büyük bir ailedir. Bu ailede çok şükür davamıza yük bindiren olmadık. Tam tersine dava için, teşkilat için, vatan için, bayrak için omzuna yük alanlardan olduk. Şuana kadar Kütahya teşkilatlarında teşkilat eğitimcisi, il başkan yardımcısı ve en son merkez ilçe başkanı olarak görevimi ifa ettim. 2014-2017 görev süresi içinde AK Parti ilçe başkanlığı çıtasını hamd olsun yükseğe çektik. 2 genel seçim, 1 referandum ve 1 hain darbe girişiminden alnımızın akı ile çıktık. 15 Temmuz hain darbe girişimi bizlere FETÖ TERÖR ÖRrgütüyle mücadeleyi öğretti. Cumhurbaşkanımızı 15 Temmuz 2016’dan sonra daha iyi anladık. Mücadelemiz batıl ortadan kalkana kadar Hakk’ın tesisine kadar devam edecektir. AK Parti bir muz cumhuriyetinin sıradan bir teşekkülü değildir. bütün kararlarımızı bizler istişare mekanizması ile alırız. Bu anlamda sevgili Kütahyalı hemşerilerimin, kanaat önderlerinin, milletvekillerimizin ve belediye başkanlığımızın ve görüştüğümüz birçok kanaat önderi ile bu sonuca varmış bulunmaktayım. Bugünden itibaren önümüzdeki 6. Olağan İl Kongresinde il başkan adayı olarak bende varım diyorum. Mücadelemiz hak batıl mücadelesidir, mücadelemiz Türkiye’ye kast etmiş başta hain FETÖ terör örgütü olmak üzere tüm kan içici vampirlere karşı bir mücadeledir. Bununla ilgili ister ekonomi tarafında olsun, ister ihanet boyutunda olsun bu tür insanlara asla taviz verilmeyeceğinin yerel bir temsilci olma bilinci ile ben buradayım.” dedi.

    AK parti il başkanlığına aday olan Cevdet Korkmaz'ın adaylığını Kütahya Belediye Sosyal Tesislerinde açıklayacağı söylenmiş sonrasında belediye sosyal tesislerin salonuna alınmayan partililer ve Cevdet Korkmaz açıklamayı dışarıda yapması dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: Cevdet, Korkmaz, "Bende, Adayım", Dedi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir