Haber Detayı
15 Nisan 2020 - Çarşamba 23:00 Bu haber 1768 kez okundu
 
Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Ulu Cami Bölgesi Sokak Sağlıklaştırma ve Cephe Düzenleme Projesi kapsamında bölgede devam eden üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi
GÜNDEM Haberi
Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor

Çevre Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor

 

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Ulu Cami Bölgesi Sokak Sağlıklaştırma ve Cephe Düzenleme Projesi kapsamında bölgede devam eden üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Kütahya’nın Kale dışındaki en eski yerleşim yerlerinden olan ve Paşam Sultan Mahallesi'nin sınırları içinde yer alan Hisarlı Ahmet Caddesi'ndeki dükkânların cephelerinin düzenlenmesi ve sokak sağlıklaştırmasına yönelik çalışmalar Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince devam ediyor.

 

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Ulu Cami Bölgesi Sokak Sağlıklaştırma ve Cephe Düzenleme Projesi kapsamında caddenin, eski tarihsel ve kültürel dokusuna uygun hale getirilmesine yönelik yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri üst ve alt yapı faaliyetleri kapsamında Paşam Sultan Mahallesi Ertuğrul Gazi Caddesi, Sırlı Bayır Sokak ve Hacı Ahmet Sokak’ta asfalt serim ve mazgal çalışmalarına devam ediyor.

Kaynak: Editör: Özkan ERVÜZ
Etiketler: Çevre, Düzenleme, Çalışmaları, Devam, Ediyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir