Haber Detayı
06 Mart 2020 - Cuma 20:16 Bu haber 1583 kez okundu
 
Çöp Araçları Tanıtıldı
Kütahya Belediyesinin çöp toplama ve temizlik hizmet arabaları şehir de düzenlenen konvoy ile tanıtıldı
GÜNDEM Haberi
Çöp Araçları Tanıtıldı

Çöp Araçları Tanıtıldı

 

 

                Kütahya Belediyesinin çöp toplama ve temizlik hizmet arabaları şehir de düzenlenen konvoy ile tanıtıldı. 58 araçlık konvoy şehirde olumlu tepkiler ile karşılandı.

 

 

Uzun zamandır Kütahya şehir kamuoyunu en fazla meşgul eden konu çöp toplama hizmetlerinde yaşanan aksaklıklar ve belediyenin nasıl bir çözüm uygulayacağı olmuştu. Kütahya Belediyesinin KÜKAB ile yollarını ayırması ile çöp toplama konusunda da yapılan işçi alımları da en çok konuşulan konular arasında olmuştu. Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık’ın en fazla önem verdiği ve tersliklerle karşılaşmak istemediğini her platformda söylediği çöp toplama işleri artık daha hızlı olacak.

 

 

Kütahya Belediyesinin tamamen kendi imkanları ile öz malı olarak satın aldığı 31 adet Çöp Toplama Aracı ile 27 adet hizmet ve servis aracı şehirde düzenlenen konvoy ile tanıtıldı. Tamamen son model olan araçlar son sistem ile donatılması da gözlerden kaçmadı. Belediye başkanı Alim Işık konu ile olarak; “hemşerilerimize hayırlı olsun. Allah kazasız ve belasız hizmet vermeyi nasip eylesin” dedi.

Kaynak: Editör: Özkan ERVÜZ
Etiketler: Çöp, Araçları, Tanıtıldı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir