Haber Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 13:56 Bu haber 5024 kez okundu
 
DAVA'DAN VAZGEÇMEYEN MUHTARIN EVİNİ TAŞLADILAR
DAVA'DAN VAZGEÇMEYEN MUHTARIN EVİNİ TAŞLADILAR
KÜTAHYA Haberi
DAVA'DAN VAZGEÇMEYEN MUHTARIN EVİNİ   TAŞLADILAR

  DAVA'DAN VAZGEÇMEYEN MUHTARIN EVİNİ

TAŞLADILAR

 

 

Maltepe Muhtarı "Davadan vazgeçmediğim için evimi taşladılar, camları kırdılar" dedi.

 

 

Muhtar Hasan Hüseyin Yenice olayla ilgili şunları söyledi "2 yı önce Maltepede bulunan şehitliğin duvarlarında ateş yakan H.K. ve H.S. uyardım ateş yakmamaları için ancak sen karışma dediler bende polisi aradım polis gelince olay yerinden kaçtılar sonrasında bana kin gütmeye başladılar.

 

   Evimi,arabamı kurşunladılar, defalarca taşladılar yolda giderken bıçakla tehdit edip saldırdılar. son olarak dün 25.02.2019 günü Mahkeme bizi uzlaşmak için bir araya getirdi bende bu kadar olaydan sonra kendilerinden şikayetimi geri almayacağımı belirttim, bu şahışların zaten 15'in üzerinde adliyede dosyaları var hala nasıl dışarıda ellerini kollarını sallayarak dolaşıyorlar anlamıyorum.

 

      Ben şikayetimi geri almayınca dün alşam saat 22.00 gibi evimi taşladılar yine camları kırmak suretiyle bize zarar verdiler, evde eşim ve çocuğum korku içindeler sonrasında bu şahışlardan şikayetçi olmama rağmen  güvenlik kamera görüntüleri olmasına rağmen hiç bir şey yapılmadı.

 

      Sayın Cumhurbaşkanımıza,İçişleri Bakanımıza sesleniyorum bu böyle nereye kadar gidecek dağ başımı burası herkes her istediğini rahat rahat yapabilecekmi bu şahışların bu kadar dosyası olmasına rağmen neden bir şey yapılmıyor."dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DAVA'DAN, VAZGEÇMEYEN, MUHTARIN, EVİNİ, , , TAŞLADILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir