Haber Detayı
04 Nisan 2020 - Cumartesi 03:22 Bu haber 1853 kez okundu
 
Eczacı Odasından Önemli Duyuru
35. Bölge Eczacı Odası tarafından son günlerin en çok konuşulan ve şikayetçi olunan maske ve temizlik ürünleri ücretleri ile ilgili önemli bir açıklama yapıldı.
SAĞLIK Haberi
Eczacı Odasından Önemli Duyuru

 

Eczacı Odasından Önemli Duyuru

 

35. Bölge Eczacı Odası tarafından son günlerin en çok konuşulan ve şikayetçi olunan maske ve temizlik ürünleri ücretleri ile ilgili önemli bir açıklama yapıldı. Eczanelerin hiçbir kar amacı gütmedikleri ve fiyatların ellerinde olmayan sebeplerden dolayı arttığının altı çizilirken şu açıklamalara yer verildi.

 

“ Lütfen eczacı odamızdan eczanelere dağıttığımız tek kullanımlık ve standart 5 TL ye satış koyduğumuz maskeler AB standartlarında Meltblown maddesini taşıyan ve 99 filtre etme özelliğine sahiptir. Eczane dışında satılan bez maskeler ile karıştırmayınız. Tüm eczanelerimiz bu fiyattan vatandaşa ulaştırmaktadır. Bu fiyatlarda eczanelerimizin fahiş bir fiyattan satma durumu yoktur. Odamız üreticiden aldığı fiyata eczanelerimize vermiş ve cüzi bir kâr ile 5 TL ye satmalarını istemiştir.

 

Eczanelerimizi bu maske fiyatı konusunda lütfen şikayet etmeyelim. Eczanelerimiz en zor şartlarda görevlerinin başında olacaktır. İsteyen vatandaşımız 2710888 nolu telefondan bilgi alabilir.”

Kaynak: Editör: Özkan ERVÜZ
Etiketler: Eczacı, Odasından, Önemli, Duyuru,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir