Haber Detayı
18 Ocak 2018 - Perşembe 14:18 Bu haber 4955 kez okundu
 
ELKETRİK KESİNTİLERİNE VATANDAŞ TEPKİLİ
KÜTAHYA'DA ELEKETRİK KESİNTİLERİNE VATANDAŞ TEPKİLİ
KÜTAHYA Haberi
ELKETRİK KESİNTİLERİNE VATANDAŞ TEPKİLİ

ELEKETRİK KESİNTİLERİNE VATANDAŞ TEPKİLİ

 

Kütahya merkezde yaklaşık bir aydan beri belli mahallelerde devam eden eletrik kesintileri vatandaşın tepkisini topluyor.

Toki,Sanayi,Fuat Paşa mahallerinde başlayan son olarakta Sporkent, Yunusemre ve Yenidoğan mahallelerindeki kesintiler ve bu kesintilerin çok uzun sürmesi vatandaşı çileden çıkardı.Konuyla ilgili haber merkezimize ulaşan vatandaşlarımız tepkilerini belirttiler.

  F. Öztürk isimli vatandaş " bu kış gününde toki sabah saatlerinde başlayıp akşama kadar elektrik kesintisi yapıyorlar ve bu kesintiyi sadece internet'den duyuruyorlar memlekette herkes internete bakmak zorundamı en azından belediye haporlarından,Radyolardan kesintileri duyurmaları gerek"dedi.

    A.Basmaz ise "Osmangazi elektrik dağıtım ipin ucunu iyice kaçırdı kış ortasında elektrik kesintiside ne demek oluyor evde her şeyimiz elektrikle, evde kombilerimiz elektrikle çalıştığı için saatlerde soğukta evde elektriğin gelmesini bekliyoruz çoluk çokuk hepimiz üşüyoruz yazıklar olsun bu kafalarına göre yapılan  kesintilere kim dur diyecek.

    M.Mercan isimli bayan vatandaşımız ise "kesintilerden bıktık artık,sesimizi duyan bir yetkilide yok bu şirketi kime şikayet edeceğiz bilmiyorum, kış aylarında nerden çıktı bu kesintiler bıktım artık yunus emre mahallesinde 5 saat'den beri elektrik gelmedi evde bu kesintilerden dolayı kombimiz bozuldu 500 TL masrafı çıktı bunu kim ödeyecek".Dedi.

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: ELKETRİK, KESİNTİLERİNE, VATANDAŞ, TEPKİLİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir