Haber Detayı
21 Nisan 2020 - Salı 22:47 Bu haber 2780 kez okundu
 
Evde Kal, Sağlıklı Kal
Bld. Kütahya Sporun genç teknik direktörü Polat Çetin, tüm dünyayı kasıp kavuran virüs salgını ve takımdaki son durum ile ilgili olarak görüşlerini dile getirdi
SPOR Haberi
Evde Kal, Sağlıklı Kal

Evde Kal, Sağlıklı Kal    

Bld. Kütahya Sporun genç teknik direktörü Polat Çetin, tüm dünyayı kasıp kavuran virüs salgını ve takımdaki son durum ile ilgili olarak görüşlerini dile getirdi.

www.haber274.net editörü Özkan Ervüz ile sosyal medya üzerinden görüşen başarılı teknik adam bu kötü günlerin mutlaka geride kalacağını, en büyük arzularının tüm insanlığın bu virüs kasırgasını en az zararla atlatması olacağını belirtti.

Teknik direktör Polat Çetin şunları söyledi;

" İnsanlığın varlığını tehdit eden ve çok uzun zamandır karşılaşmadığımız bir virüsün etkisi altındayız. Her şeyin başı sağlık sözünü çok acı bir şekilde tüm dünya olarak bir kez daha hatırladık. Futbolu, Kütahya'yı ve de Kütahyaspor taraftarını çok özledik. En kısa zamanda yeşil sahada yer almak ve taraftarımızla şampiyonluk kutlamak istiyoruz. İnşallah bu virüs illetini tez zamanda atlatıp özlediğimizi eski günlerimize döneriz.

Futbolcu arkadaşlarımız ile sürekli olarak irtibat halindeyiz. Kendilerine bireysel idman hazırlama ve uygulamaları konusunda takip ve telkinlerimiz oluyor.  Ligin kalan haftalarına ilişkin nasıl bir takvim uygulanacak bilmiyorum ama biz her duruma hazır olarak beklemedeyiz. İnşallah ligler kaldığı yerden başlayacak ve ligi şampiyon olarak tamamlayacağız.

Kütahya'mız başta olmak üzere ben tüm vatandaşlarımızdan mümkün olduğunca evden çıkmamalarını rica ediyorum. Devletimize ve milletimize şuanda yapacağımız en büyük iyilik evde kalmak olacaktır. Lütfen evde kalalım sağlıklı kalalım"

Kaynak: Editör: Özkan ERVÜZ
Etiketler: Evde, Kal,, Sağlıklı, Kal ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir