Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 09:11 Bu haber 10110 kez okundu
 
FLAMİNGO CAFE AÇILDI
Kütahya'ya çok özel bir cafe açıldı
KÜTAHYA Haberi
FLAMİNGO CAFE AÇILDI

Kütahya'ya çok özel bir cafe açıldı   

   Kütahya merkez Eski belediye binasının olduğu alana yapılan yeni konsepti ile büyük ilgi göreceği tahmin edilen Falamingo cafe Duaların eşliğinde kesilen kurdele sonrası konuşan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu “Bildiğiniz üzere bulunduğumuz yer eski belediye binamızın olduğu alandı. Bunun altında 3 kat otopark var.

     Önemli bir otoparkı Kütahya’mıza kazandırdık ve bunu kazandırırken de Kütahya Belediyesinden beş kuruş para harcamadık. Yap – İşlet - Devret ile İhaleye çıkartmıştık ve 19 yıllığına burayı verdik. 3 Kat yer altı otoparkı, kolonlar arası mesafe 17 metre inşaat işi yapanlar, müteahhitler, mühendisler bunu bilir, Türkiye’de örnek alınabilecek otoparklardan bir tanesi ve üstünde ticari alan olması noktasında Belediyeden yetki verdik. İhaleyi verdiğimiz günden itibaren iki, iki buçuk sene oldu o günden itibaren de 25.500 artı KDV buradan kira alıyoruz.
     Ama üzülerek söylüyorum maalesef halkımıza sorduğunuzda otopark sıkıntısı olduğunu söylüyorlar fakat aşağıdaki otopark yüzde 60 doluluk oranıyla çalışıyor. Fiyatı 3 lira dışarıda 2 lira ama buraya girmek zor geliyor. Onun için herkesi bu gibi otoparkları kullanmaya davet ediyorum. Bugün Hizmete açtığımız işyerimizin sahiplerine de Rabbimden bereketli bol kazançlar getirmesini ve hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ded
i.

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: FLAMİNGO, CAFE, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir