Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 17:03 Bu haber 3171 kez okundu
 
GEDİZLİ SPORCULAR ERZURUM’DA GURURUMUZ OLDU
Erzurum’da yapılan Türkiye Okullar arası Kayak Şampiyonası ve Türkiye Anadolu Yıldızlar Ligi Türkiye Birinciliği yarışmalarında Kütahya'nın Gediz İlçesinden sporcular derece yaptılar.
GEDİZ Haberi
GEDİZLİ SPORCULAR ERZURUM’DA GURURUMUZ OLDU

GEDİZLİ SPORCULAR ERZURUM’DA GURURUMUZ OLDU


    Erzurum’da yapılan Türkiye Okullar arası Kayak Şampiyonası ve Türkiye Anadolu Yıldızlar Ligi Türkiye Birinciliği yarışmalarında Kütahya2nın Gediz İlçesinden sporcular derece yaptılar.
    6-7 Ocak 2018 Erzurum’da düzenlenen Türkiye Okullararası Kayak Şampiyonası Türkiye Birinciliği yarışmalarına Gediz Muratdağı Termal Kayak Merkezi’nde eğitimlerini alarak yetişen 8 sporcumuz Kütahya adına katılarak büyük bir başarıya imza attılar.
8-9 Ocak 2018 Erzurum’da düzenlenen Türkiye Anadolu Yıldızlar Ligi Türkiye Birinciliği yarışmalarına Gediz Muratdağı Termal Kayak Merkezi’nde eğitimlerini alarak yetişen 6 sporcumuz Kütahya adına katılarak büyük bir başarıya imza attılar.
       Atatürk Ortaokulu'ndan Dilay eşlem Keskin Alp Disiplini Türkiye 14.sü, Gediz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Filiz Yüksel Alp Disiplini Türkiye 19.’su, Gediz Evliya Çelebi Anadolu Lisesi’nden Hasan Baş Alp Disiplini Türkiye 35.si ve Ayşe Erkan Alp Disiplini Türkiye 23.sü, Aycan Özdemir Kayaklı Koşu Türkiye 8.si, Hilmican Arslan Kayaklı Koşu Türkiye 19.su, Yasin Oyan Snowboard Türkiye 19.su, Ayşe Yılmaz ise Kulüpler arası elemeleri geçen tek ve ilk sporcumuz olarak Gediz’imizin gururu oldular.

Haber Kerem Göz

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: GEDİZLİ, SPORCULAR, ERZURUM’DA, GURURUMUZ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir