Haber Detayı
13 Ağustos 2021 - Cuma 20:42 Bu haber 661 kez okundu
 
GİRİŞİMSEL RADYOLOJİDE ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA
KSBÜ'DEN RADYOLOJİ BAŞUCU KİTABI YAYIMLANDI REKTÖR PROF.DR.VURAL KAVUNCU “ BU BAŞARILI ÇALIŞMAYA EMEK VEREN ARKADAŞLARIMIZI KUTLUYORUM”DEDİ
SAĞLIK Haberi
GİRİŞİMSEL RADYOLOJİDE ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA

GİRİŞİMSEL RADYOLOJİDE ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA 


KSBÜ'DEN RADYOLOJİ BAŞUCU KİTABI YAYIMLANDI
REKTÖR PROF.DR.VURAL KAVUNCU “ BU BAŞARILI ÇALIŞMAYA EMEK VEREN ARKADAŞLARIMIZI KUTLUYORUM”DEDİ

 

                         İHSAN  TUNÇOĞLU  SABAH  

 

Kütahya Sağlık Bilimleri ÜniversitesiGirimsel  Radyoloji Bölümü Öğretim Üyeleri, Bilimsel bir kitap yayımladı.Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Girişimsel Radyoloji Bölümünde gerçekleştirdiği başarılı tedavi yöntemler dolayısıyla komşu illerden sevk alan Doç. Dr. Mehmet Korkmaz'ın da editör olarak yer aldığı "Radyoloji Başucu serisi Girişimsel Radyoloji" kitabı yayımlandı. 

 

Dr. Öğr. Üyesi Furkan Ertürk Urfalı ve Uzm. Dr. Mehmet Ali Gedik'in de editör olarak bulunduğu akademik kitap, Girişimsel radyoloji alanında başucu çalışmalardan biri olarak değerlendiriliyor. 

 

Çalışmayla ilgili açıklama yapan Doç. Dr. Korkmaz, "Uzun zamandır üzerine çalıştığımız kitap basılarak, beğeninize sunulmuştur. Bu alana yenilikler sunmaya çalıştık. Girişimsel radyolojiye katkı sunmasını diliyorum. Emeği geçen meslektaşlarıma teşekkür ederim." dedi.


   KSBÜ Rektörü Prof.Dr.Vural Kavuncu: “ Bu başarılı esere emek vererek yayımlayan değerli arkadaşlarıma teşekkür ve tebriklerimi sunuyorum”dedi.

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: GİRİŞİMSEL, RADYOLOJİDE, ÖNEMLİ, BİR, ÇALIŞMA, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir