Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 09:53 Bu haber 6026 kez okundu
 
GÜRAL PREMİER OTELLERİNE İKİ BÜYÜK ÖDÜL
GÜRAL PREMİER OTELLERİNE İKİ BÜYÜK ÖDÜL
EKONOMİ Haberi
GÜRAL PREMİER OTELLERİNE İKİ BÜYÜK ÖDÜL

GÜRAL PREMİER OTELLERİNE İKİ BÜYÜK ÖDÜL
DÜNYA TURİZM SEKTÖRÜNÜN OSCAR’I  KABUL EDİLEN “ WORLD LUXURY AWARDS” ÖDÜLLERİNİ  GÜRAL PREMİER TEKİROVA VE GÜRAL PREMİER BELEK TURİZM TESİSLERİ KAZANDI

 

                                       İHSAN TUNÇOĞLU   SABAH    KÜTAHYA

 

 
Dünya Turizm sektörünün Oscar’ı olarak kabul edilen World Luxury Hotel Awards’ta, işadamı İsmet Güral, eşi ve çocuklarına ait olan Güral Premier Tekirova ve Güral Premier Belek, farklı kategorilerde ödüller  kazandı.


 Güral Premier Otelleri,  dünyanın en büyük turizm organizasyonu olan “World Luxury Hotel Awards'ta”, uluslararası otel zincirlerini geride bırakarak dünyanın en iyileri arasına girdi. 
Güral Premier Tekirova :  Global Winner Luxury Family All - Inclusive Hotel ( Dünyanın En iyi Her Şey Dahil Aile Oteli ), Güral Premier Belek : Regional Winner Luxury Family All-Inclusive Hotel ( Doğu Avrupa’nın En iyi Her Şey Dahil Aile Oteli)  ödüllerini kazandı.
Endonezya'nın Bali adasında  düzenlenen ödül törenine Harika Güral ve Sami Güral kardeşler katıldı. Güral Kardeşler turizm dünyasının Oscarları sayılan ödülleri ülkemize bir kez daha kazandırmış olmaktan son derece mutlu olduklarını ifade ettiler.

 

İşletmelerinin böylesine büyük ödüllerle taçlandırılmasının kendileri için onur verici olduğunu belirten Harika ve Sami Güral Kardeşler, ödüllerin kazanılmasında emeği olan tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.


World Luxury Hotel Awards, dünyanın en iyi tesislerini otellerde konaklayan müşterilerin oyları ile belirliyor. Güral Şirketler Grubu’na ait olan Güral Premier Otelleri,  küresel, kıtasal ve ülkesel bazda dağıtılan bu ödüllerle dünya arenasına çıkma başarısını gösteren Türkiye’nin ender tesisleri arasında yer alıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜRAL, PREMİER, OTELLERİNE, İKİ, BÜYÜK, ÖDÜL,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir