Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 02:12 Bu haber 1731 kez okundu
 
Güvenlik Amirinden Kötü Haber Geldi
Karantinadan kaçmaya çalışan umrecilerin tükürdüğü yurdun güvenlik amirinin koronavirüse yakalandığı öğrenildi.
SAĞLIK Haberi
Güvenlik Amirinden Kötü Haber Geldi

Güvenlik Amirinden Kötü Haber Geldi

 

 Karantinadan kaçmaya çalışan umrecilerin tükürdüğü yurdun güvenlik amirinin koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Umre dönüşü Konya’da karantinaya alınan umrecilerin kaçma girişimleri sırasında yurdun güvenlik görevlileri ve polislere tükürerek “Bizde varsa size de bulaşsın” dedikleri iddia edilmişti. Konya’daki o karantina yurdunda görev yapan güvenlik amiri Ramazan Öney’in koronavirüs testi pozitif çıktı.

 

Konya’da karantinaya alınan umrecilerin 16 Mart’ta kaçmaya çalıştıkları, engellemeye çalışan güvenlik görevlileri ile polislere tükürerek  “Bizde varsa size de geçsin” dediği iddia edilmişti. Görüntülerde de kaçmaya çalışan umrecilerin yurdun güvenlik görevlileri ve polis tarafından engellendikleri görülmüştü.

 

O yurdun güvenlik amirinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Umreden dönenlerin kaldığı Konya’daki o karantina yurdu olan Kutalmışoğlu Süleyman Şah Erkek Öğrenci Yurdu’nun güvenlik amiri Ramazan Öney’in yeni tip koronavirüs Covid-19 testi pozitif çıktı. Ramazan Öney, hastanede gözlem altına alındı. Karantina süresi dolan umrecilerden test sonucu negatif çıkanlar evlerine dönerken, test sonucu pozitif çıkanlar ise hastanede tedaviye alındı.

Kaynak: Editör: Özkan ERVÜZ
Etiketler: Güvenlik, Amirinden, Kötü, Haber, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir