Haber Detayı
24 Mayıs 2018 - Perşembe 14:23 Bu haber 10428 kez okundu
 
İSMET GÜRAL’IN GELENEKSEL İFTARINDA KÜTAHYA’LILAR VE PROTOKOL MENSUPLARI BULUŞTU
İSMET GÜRAL’IN GELENEKSEL İFTARINDA KÜTAHYA’LILAR VE PROTOKOL MENSUPLARI BULUŞTU
GÜNDEM Haberi
  İSMET GÜRAL’IN GELENEKSEL İFTARINDA KÜTAHYA’LILAR VE PROTOKOL MENSUPLARI BULUŞTU

    İSMET GÜRAL’IN GELENEKSEL İFTARINDA KÜTAHYA’LILAR VE PROTOKOL MENSUPLARI BULUŞTU.

 

 

Haber :İhsan Tunçoğlu-Sabah Gazetesi

 

 

     Güral Porselen Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güral’ın geleneksel iftar yemeğinde her kesimden Kütahya’lılarla protokol mensupları bir araya geldi.

 

 

     İftardan önce İsmet Güral,Ali Güral, Sami Güral,Naci Pekcan misafirlerini kapıda karşılayıp sıcak ve candan ev sahipliği sergilediler.Yaklaşık 600 kişinin iştirak ettiği iftar yemeğine Vali Ahmet Hamdi Nayir,eski Kütahya Valisi Şerif Yılmaz,Hava Er Eğitim Tugay Komutanı Tuggeneral  Bülent Tatkan,Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu,Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz,DPÜ Rektörü Prof.Dr Remzi Gören,Vali Yardımcısı Arif Yalçın,İl Jandarma Komutanı Albay Tayfun Dündar, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik,Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Vural, Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma hastanesi yeni Başhekimi  Doç. Dr. Orhan Özatik ,protokol mensupları ve işadamları  ile Kütahya’nın her kesiminden davetliler katıldı.

 

      Davetliler; İsmet Güral’a teşekkür ederek şunları söyledi “Sayın İsmet Güral her yıl büyük bir vefa örneği göstererek dostlukları yaşatıyor. Biz Kütahyalıları buluşturuyor. Birlik, beraberlik,kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneğini yaşama ortamı sağlıyor”şeklinde konuştular.

 

      İftar yemeğine Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Tuggenaral Bülent Tatkan’ın beraberinde bazı Subay ve Assubaylarla bir grup olarak katılması memnuniyetle karşılandı. ve “Bülent Paşamızın Subaylara ve Assubaylara önem vermesi güzel bir davranış” yorumları yapıldı.

        Ayrıca eski Kütahya Valisi Şerif Yılmazın iftar yemeğine katılması Kütahyalılar tarafından sevinçle karşılandı. Kütahyalılar, Vali Şerif Yılmazla kucaklaştılar.

 

 

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: , , İSMET, GÜRAL’IN, GELENEKSEL, İFTARINDA, KÜTAHYA’LILAR, VE, PROTOKOL, MENSUPLARI, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir