Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 11:10 Bu haber 3131 kez okundu
 
Kadınlar Yardım İçin Bir Araya Gelecek
Şehrimizdeki Kadir Adlım Ortaokulu ve Şehit Uzman Çavuş Hasan Yaşar İlkokulu aile birlikleri tarafından okullarına yardım toplanması için 7 Mart Günü kadınlar matinesi düzenleyecekler.
EĞİTİM Haberi
Kadınlar Yardım İçin Bir Araya Gelecek

 

 

Kadınlar Yardım İçin Bir Araya Gelecek.

           

 

     Şehrimizdeki Kadir Adlım Ortaokulu ve Şehit Uzman Çavuş Hasan Yaşar İlkokulu aile birlikleri tarafından okullarına yardım toplanması için 7 Mart Günü kadınlar matinesi düzenleyecekler. İki kardeş okulun okul aile birliği tarafından düzenlenecek olan matineye tüm Kütahyalı bayanlar davet edilirken matineye ilginin bir hayli fazla olduğu öğrenildi.

 

                Düzenlenecek olan kadınlar matinesi ile ilgili olarak Kadir Adlım Ortaokulu okul aile birliği başkanı Leyla Birol Haber274.net sayfamıza açıklamalarda bulundu. Tüm Kütahyalı bayanları matinelerine beklediklerinin altını çizen Başkan Birol şunları söyledi ;

 

 

                “Kardeş iki okulun okul aile birliği tarafından böyle bir organizasyon yapmak istedik. Düzenleyeceğimiz bu matine ile hem okullarımıza maddi kaynak sağlarken bir yandan da 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü de kutlamak istedik. Her iki güzide eğitim yuvalarımızın eksik ve noksanlarını elimizden geldiğince ve gücümüz yettiğince kendimiz karşılamaya çalışıyoruz. Devletimize yardımcı olmak bizleri son derece memnun ediyor ve bu çalışmalarımızın takdirini de her alanda alıyoruz.

 

 

                 7.03.2020 Çarşamba günü yapmayı planladığımız matinemiz için hazırlıklarımızı hemen hemen tamamladık. Biletlerimizin basım işi tamamlandı ve satışa başlattık. Biletlerimizi kişi başı 20 TL olarak ayarladık. Şuana kadar gösterilen ilgiden memnunuz fakat biz bu organizasyonu sadece öğrenci velileri ve ya okulun bulunduğu mahalle sakinleri ile kısıtlı kalmasını istemiyoruz. Bu matinemize tüm Kütahyalı bayanlarımızı davet ediyoruz. 07 Mart Çarşamba günü saat 14:00’de Bölcek Yolu üzerindeki Kerem Düğün Salonlarında yapılacak olan matinemiz de içeriklerde gayet geniş olacak. Karşılama şovu, canlı müzik, karaoke, keman dinletisi, yarışmalar, ikramlarımız ve de sürpriz çekilişlerin ardından eğlencelerimiz sona erecek. Ben her iki okul adına tüm Kütahyalı bayanlarımızı matinemize davet ediyorum” dedi.     

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadınlar, Yardım, İçin, Bir, Araya, Gelecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir