Haber Detayı
02 Ocak 2018 - Salı 10:07 Bu haber 3550 kez okundu
 
Karısına Kızdı İntahara Kalkıştı
Karısının Çocuğunu göstermediği iddiasıyla intihar girişiminde bulundu
KÜTAHYA Haberi
Karısına Kızdı İntahara Kalkıştı

Karısına Kızdı İntahara Kalkıştı.

Karısının Çocuğunu göstermediği iddiasıyla intihar girişiminde bulundu.

Gazi Kemal Mahallesi Asım Gündüz Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, M.K. isimli şahıs, 4 katlı binanın çatısına çıktı. Vatandaşların ihbarı ile 2018 yılının ilk dakikalarında bölgeye çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi gönderildi. M.K., 2,5 önce dünyaya gelen çocuğunun ayrı yaşadığı eşi tarafından kendisine gösterilmediğini, evladının getirilmemesi durumunda çatıdan aşağıya atlayarak hayatını son vereceğini söyledi.

Polis ekiplerinin uzun süren ikna çalışması sonuç vermedi. Bu arada, olay yerine intikal eden Kütahya İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik, M.K.’ye eşi ve bebeğinin getirileceğini sözünü verdi. Kısa süre sonra M.K.’nin eşi ve bebeği polis otosu ile olay mahalline getirildi. M.K.’nin eşi, "Ne olur atlama bebeği getirdim. Aşağıya in görüşelim" dedi. M.K. eşinin verdiği sözlerin inandırıcı olmadığını dile getirerek, çatıdan aşağıya atlamakta kararlı olduğunu söyledi.

Çevik, daha sonra çatıdaki M.K. ile telefonla da görüşüp ikna çalışmalarını sürdürdü. M.K., Müdür Çevik’in verdiği sözleri yerine getirmesi halinde çatıdan aşağıya ineceğini belirtti. M.K, "Müdürüm sana güveniyorum ve aşağıya iniyorum. Beni evladımla buluştur" dedi.

Çatıdan indikten sonra polis otosuna götürülen M.K., 2,5 aylık evladını dakikalarca öpüp kokladı. Bu sırada, M.K. ve polisler gözyaşlarına hakim olamadılar. Bina etrafında toplanan vatandaşlar, şahsın aşağıya inmesi ile rahat bir nefes alırken, Emniyet Müdürü Hasan Çevik’e teşekkür ettiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karısına, Kızdı, İntahara, Kalkıştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir