Haber Detayı
05 Ekim 2018 - Cuma 14:51 Bu haber 13243 kez okundu
 
KİMLİĞİ BELİRSİZ KİŞİLER PARKA ZARAR VERDİ
KİMLİĞİ BELİRSİZ KİŞİLER PARKA ZARAR VERDİ
KÜTAHYA Haberi
KİMLİĞİ BELİRSİZ KİŞİLER PARKA ZARAR VERDİ

KİMLİĞİ BELİRSİZ KİŞİLER PARKA ZARAR VERDİ

 

Erdoğan Atasoy caddesi yeni Milli Eğitim Binası yanında bulunan parktaki oyun grupları dün gece kimliği belirsiz kişiler tarafından yakıldı.

 

    Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Murat Girkin, Erdoğan Atasoy Caddesindeki   Parka konulan oyun grupları dün gece yakıldığını, oturaklar ve duvarların üzerine çeşitli yazılar yazıldığı belirtti.

 

Girkin, yaşanan olayların üzücü olduğu ifade edilerek, vatandaşlardan parklarına sahip çıkmalarını istedi.

 

 

  Girkin, "Bdlediye Başkanımız Kamil Saraçoğlunun Direktifleri doğrultusunda Park ve Bahçeler Müdürlüğü olarak mevcut parklarımızı yenilerken, yeni park alanları da oluşturuyoruz.

 

Bir süre önce yenilediğimiz Erdoğan Atasoy Caddesindeki Parkımızın Oyun Grupları dün gece kimliği belirsiz kişiler tarafından yakılmış , yaz aylarında ise bir çok parkımızında oturaklar ve duvarlar sprey boya ile boyanarak çeşitli yazılar yazılmıştı. Parklar herkesin ortak kullanım alanıdır. Bu tür çirkin davranışları kimler hangi amaçla yapıyor bilemiyoruz, ama yaşanan olay bizleri oldukça üzmektedir.

 

   Parklara bu tür zarar veren kişileri vatandaşlarımızın görmeleri halinde Belediye'mize bildirilmelerini bekliyoruz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KİMLİĞİ, BELİRSİZ, KİŞİLER, PARKA, ZARAR, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir