Haber Detayı
17 Nisan 2018 - Salı 12:26 Bu haber 6342 kez okundu
 
Klasikler Çininin Başkentinde Buluşuyor
Kütahya'da Bir İlk Klasikler Çininin Başkentinde Buluşuyor
- Haberi
Klasikler Çininin Başkentinde Buluşuyor

Klasikler Çininin Başkentinde Buluşuyor

 

   KÜTAHYA'DA BİR İLK

 

      Kütahya Belediyesi, 'Klasik Otomobil etkinliği' düzenliyor. 6 Mayıs Pazar günü düzenlenecek buluşma, klasik otomobil severleri bir araya getirecek.

      Tarihe damga vurmuş otomobillere merakı ile tanınan Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu Ülkenin çeşitli illerinden gelecek klasik otomobil tutkunlarını Kütahya’da ağırlıyacak. Kütahya’da ilk kez yapılacak etkinlik ile  Çininin başkenti Kütahya’da Klasik araçlar  buluşacak.

       Kütahya’nın tarihi mekanı olan Hisar kalesinde Kale yolu üzerinde , 6 Mayıs Pazar günü saat 10.00-18.00 saatleri arasında klasik otomobillere ev sahipliği yapacak. Klasik Otomobiller Buluşması, klasik otomobil tutkunlarını bir araya getirecek.Efsane Organizasyonun Kütahya Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği etkinliğe

Otomobilini kap, gel

     Kütahya’da bir ilk olma özelliğini taşıyan etkinlik,  kapıları klasik otomobili olan her vatandaşa açık olacak. Klasik otomobiller buluşmasına katılacak olan ebeveynlerin çocukları içinde özel etkinlikler hazırlandı. Anne ve babalar Klasik Otomobil Buluşmasında geçmişe yolculuk yaparken, çocuklarda doyasıya eğlenme imkanı bulacaklar. 1970 ile 1980'li yılların unutulmaz müziklerinin de yer alacağı tarihi buluşmada hem kulakların pası silinecek, hem de hatıralara yolculuk yapılacak.

       Efsane Organizasyonun Kütahya Belediyesi İle Birlikte düzenlediği Etkinlikte birde en güzel klasik araç vatandaşların oyları ile seçilecek

 

 

 

Kaynak: Editör: Feyza TUNA
Etiketler: Klasikler, Çininin, Başkentinde, Buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir