Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 11:52 Bu haber 10844 kez okundu
 
KÜTAHYA BELEDİYESİ KÜTAHYASPOR
BÜYÜK GÜN 9 TEMMUZ
SPOR Haberi
KÜTAHYA BELEDİYESİ KÜTAHYASPOR

BÜYÜK GÜN 9 TEMMUZ

 

 

                Son günlerde Kütahyaspor’un kaderini değiştirecek olan gelişmeler yaşanırken tüm şehirde heyecanlı bir bekleyiş başladı. Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, seçim vaatlerini unutmadığını belirtirken yönetimin kongre kararının ardından Kütahyaspor’un belediye ismini taşıması için kongereye çağrıda bulundu.

 

                Tüm Kütahyalıları heyecanlandıran gelişmeler Kütahyasporun resmi facebook hesabında yayınlandı. Belediye Başkanı Alim Işık’ın Kütahyasporun geleceğini ligilendiren açıklamalarında şu sözlere yer verildi;

 

“KÜTAHYASPOR LAYIK OLDUĞU YERLERE GELECEK”

 

                Kütahyaspor’un kongre sürecini değerlendiren Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr.Alim Işık “ Seçim öncesinde vatandaşlarımıza ve taraftarlarımıza vermiş olduğumuz tüm sözleri ve vaatleri yerine getireceğiz” dedi.

 

"YÖNETİCİLERE TEŞEKKÜR"

 

                Kütahyaspor’u memleket meselesi olarak görüp göreve talip olan tüm yöneticilere teşekkür eden Işık “Şu an ki yönetimimiz zor zamanda Kütahyaspor’a sahip çıkarak elini taşın altına koymuştur. Gerek mevcut yönetime gerekse bugüne kadar görev almış tüm başkanlara ve yöneticilere Kütahyasporumuza gösterdikleri ilgi, alakalarına ve verdikleri desteklere teşekkür ederim.” dedi.

 

"BELEDİYENİN TÜM İMKANLARI KULLANILACAK "

 

                Belediye Başkanı seçilmeden önce seçim sürecinde Kütahya halkına ve Kütahyaspor taraftarlarına verdiği sözleri hayata geçirmek için çalışmalara başladıklarını aktaran Başkan Işık “ Kütahya halkımıza ve taraftarlarımıza verdiğimiz taahhütler ve sözler doğrultusunda Kütahya Belediyesi olarak Kütahyasporumuza sahip çıkarak takımımızın başarısı için tüm imkanlarımızı kullanacağız ve Kütahyaspor layık olduğu yerlere gelecektir, bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

 

"KÜTAHYA BELEDİYESİ KÜTAHYASPOR"

 

                9 Temmuz Salı günü gerçekleşecek olağan üstü genel kurul hazırlıklarına başladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Prof.Dr.Alim Işık “ Yeni yönetimde görev almak isteyen tüm Kütahyaspor dostlarına kapımız da, gönlümüz de açıktır. Ne yapılacağı, nasıl bir yol izleneceği yeni yönetimin kimlerden oluşacağı konusunda çözüm üretiyoruz. Kütahyaspor Kulübü Derneği olan takımımızın ismini Kütahya Belediyesi Kütahyaspor Kulübü Derneği olarak değiştirip yolumuza devam etmek istiyoruz. Genel kurulda uygun görülürse, yönetim ve kongre üyelerimiz onaylarsa isim değişikliği yapmak istiyoruz” dedi.

 

" VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLECEK "

 

                Kütahyaspor’la ilgili verdiği taahhütleri birer birer yerine getireceğini, Kütahya Belediyesinin tüm imkanlarıyla Kütahyaspor’a destek olacağının altını çizen Başkan Işık “ Taraftarlarımızın sabırlı olmasını ve her zamanki fedakarlıklarla takımlarına olan inançlarını ve desteklerini sürdürmelerini bekliyoruz. Yasaların müsaade ettiği çerçevede şirketlerimizle, kulübümüzün gelirlerini artıracak yeni kaynaklarla ve projelerle Belediyemizin tüm imkanlarını Kütahyasporumuz için kullanacağız” dedi.

Kaynak: Editör: Özkan ERVÜZ
Etiketler: KÜTAHYA, BELEDİYESİ, KÜTAHYASPOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir