Haber Detayı
26 Temmuz 2018 - Perşembe 10:15 Bu haber 19339 kez okundu
 
KÜTAHYA'DA POMEM VE PÖH HAZIRLIK KURSLARI BAŞLIYOR
KÜTAHYA'DA POMEM VE PÖH PARKURUNA HAZIRLIK KURSLARI BAŞLIYOR
SPOR Haberi
KÜTAHYA'DA POMEM VE PÖH  HAZIRLIK KURSLARI BAŞLIYOR

KÜTAHYA'DA POMEM VE PÖH PARKURUNA HAZIRLIK KURSLARI BAŞLIYOR

 

 

    Kütahya Parkur Akademi Merrkezi 23. Dönem POMEM ve PÖH parkurlarına hazırlıklarına çok yakında Kılınçarslan lisesi spor salonunda başlayacaklarını açıkladı.

 

    Kütahya Parkur Akademi kurucusu ve Antrenörü Hakan Demirtaş "Çok yakında Parkur çalışmalarına başlayacağız öğrencilerimizin içi rahat olsun 4 yıldan beri aksatmadan verdiğimiz parkur eğitimlerimize 23. dönem polis alımlarında devam edeceğiz. Öğrencilerimiz ilgisine çok teşekkür ederiz devamlı olarak kurslarımızın ne zaman başlayacağı konusunda bizleri aramaktalar bizde onlara kurslarımızn çok yakında başlayacağını söylüyoruz 2018 yılı içinde 20 bin polis alımı daha olacak onun için bu yıl 2 ayrı dönemde kurs açaçağız ilk kursumuzu nasip olursa Ağustos ayı içerisinde açmayı düşünüyoruz.

     Antrenör Hakan DEMİRTAŞ sözlerine şöyle devam etti.Ben yaklaşık 15 yıldan beri Hentbol ve Kondisyon Antrenörlüğü yapıyorum yaptığımı iş gerçekten tam bir çalışma disiplini isteyen bir kurs, İsterseniz kursumuz hakkında biraz bilgi vereyim kursumuz 6-ile 8 hafta arasında olmakta ilk haftalar öğrencilerimize kondisyon yüklemesi yapıyoruz, sonra parkur üzerinde bulunan istasyonları tek tek nasıl geçilmesi gerektiği yönünde antremanlar yapıyoruz, sonra bireysel çalışmalar ve saniye üzerinde parkur çalışması yaparak öğrencilerimi gerçek parkura hazırlıyoruz, bu zamana kadar kursumuza başından itibaren katılan öğrencilerimiz 92'i parkurda başarılı oldu ancak bizim parkurumuzu sadece 1-2 defa deneye gelen yada işini sona bırakanlar maalesef başarılı olamadılar bu iş devamlılık isteyen bir iş öyle iki defa deneyip ben bu işi yaparım demekle olmuyor tamamen proselyonel şekilde hazırladığımız öğrenciler bu işte başarılı oluyor."Dedi.

 

   Öğrencilerimiz Akademimize 0553 499 59 53 numaralı telefonda Akademimizin Genel Direktörü Hüseyin SAVRAN beye ulaşarak bilgi ve kayıt yaptırabilirler."

Kaynak: Editör: Feyza TUNA
Etiketler: KÜTAHYA'DA, POMEM, VE, PÖH, , HAZIRLIK, KURSLARI, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir