Haber Detayı
19 Temmuz 2018 - Perşembe 12:45 Bu haber 9485 kez okundu
 
Kütahya Festivallere Artık 'Onur Üyesi' Olarak Davet Ediliyor
Kütahya Dünya Geneli Yapılan Festivallere Artık 'Onur Üyesi' Olarak Davet Ediliyor
KÜLTÜR Haberi
Kütahya Festivallere Artık 'Onur Üyesi' Olarak Davet Ediliyor

Kütahya Dünya Geneli Yapılan Festivallere Artık 'Onur Üyesi' Olarak Davet Ediliyor

 

UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı Kütahya Koordinatörü İskender Cem Leblebici, "Kütahya, Meksika’nın San Cristobal şehrinde 2019 yılında gerçekleştirilecek olan ’El Sanatları ve Gastronomi Festivali’ne onur üyesi olarak davet edildi" dedi.

 

UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı Kütahya Koordinatörü İskender Cem Leblebici, "Kütahya, Meksika'nın San Cristobal şehrinde 2019 yılında gerçekleştirilecek olan 'El Sanatları ve Gastronomi Festivali'ne onur üyesi olarak davet edildi" dedi.

UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda yapıldı.

Toplantıya, Belediye Başkanı Kamil SaraçoğluDumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören, Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Genel Sekreteri Veli Oğuz, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Muammer Özer, KÜTSO Başkan Vekili Hasan Öncel, Kütahya Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Kutlu Eser, Kütahya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Zenci, Çiniciler Odası Başkanı Sadık Erilbaylı, UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı Kütahya Koordinatörleri İskender Cem Leblebici ve Hacer Eriş katıldı.

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: Kütahya, Festivallere, Artık, 'Onur, Üyesi', Olarak, Davet, Ediliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir