Haber Detayı
26 Aralık 2017 - Salı 11:34 Bu haber 11316 kez okundu
 
Kütahya Hastanesi Ne Zaman Açılıyor
Kütahya Hastanesi Ne Zaman Açılıyor Vatandaş Beklemekten Yoruldu
- Haberi
Kütahya Hastanesi Ne Zaman Açılıyor

Kütahya Hastanesi Ne Zaman Açılıyor Vatandaş Beklemekten Yoruldu

Haber merkezimize her gün mail ve mesaj yoluyla vatandaş Özel Kütahya Hastanesinin ne zaman açılacağını sormaktan bizde cevaplamaktan yorulduk.

   3 yıl önce kapanan kent hastanesinin yerine uzun çabalar sonucunda Eskişehirli Doktor ve bazı işadamlarının girişimleriyle Kütahya Hastanesi olarak açılacağı duyruldu ve yaklaşık 1 yıldan beri tadilatı devam etmekte, hastane yönetimi  basın toplantısı düzenleyerek hastanenin 2017 yılında açılacağını duyurmasına rağmen bir türlü açılmayan hastane vatandaşların nezaman açılacak sorularının yönetlmesine sebep oldu.

    Mehmet D. isimli vatandaş "Bir yıldan beri bugun yarın açılacak dendi hala bekliyoruz bu hastane ne zaman açılacak, açılmıyacaksa neden açılmıyacak bunları merak ediyoruz"dedi.

    Hasan U. ise "Kütahyam böyle durumlara alışkın zaten devlet eliyle yapılan Hastane, köprü vb yatırımlar bile seneler sürüyor özel hastanenin böyle olması normal sesimizi çıkartmadığımız için, tepkimizi vermediğimiz için herkes bizi sallıyor"dedi.

    Kübra Ö.  "Kütahyamıza yeni açılacak hastaneyi dört gözle bekliyoruz Kütahyanın böyle bir hastaneye ihtiyacı var, diğer hastanelerde çok uzun kuyruklar oluşmaya başladı,lütfen açılsın artık bu hastane " dedi.

    Melike S. isimli bayan vatandaşımız "Kütahya'mıza hizmet etmek için açılacak bu hastane sözde 2017 haziranda sonra eylül de açılacağı söylendi 2018 yılı geldi hala ses yok, yazık yazık"dedi.

    Haber merkezimizin ulaştığı bilgiye göre Kütahya hastanesinin tadilatınınn bittiği personel alımında sona yaklaşıldığı ve 24 ocak 2018 çarşamba günü açılacağı bilgisine ulaşıldı.

   

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kütahya, Hastanesi, Ne, Zaman, Açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir