Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 09:47 Bu haber 4768 kez okundu
 
KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ AHMET TAN GEDİZ’DE EĞİTİM YATIRIMLARINI YERİNDE İNCELEDİ
KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ AHMET TAN GEDİZ’DE EĞİTİM YATIRIMLARINI YERİNDE İNCELEDİ
GEDİZ Haberi
KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ AHMET TAN GEDİZ’DE EĞİTİM YATIRIMLARINI YERİNDE İNCELEDİ

KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ AHMET TAN, GEDİZ KAYMAKAMI MUHAMMET ÖNDER ve BAŞKAN AKÇADURAK, GEDİZ’DE EĞİTİM YATIRIMLARINI YERİNDE İNCELEDİ

 


AK Parti MKYK Üyesi-K.İ.T. Komisyonu Üyesi-Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Gediz Kaymakamı Muhammet Önder, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın, İlçemizde yapımı tamamlanarak 2019-2020 eğitim öğretim yılında eğitime başlayacak olan Mehmetçik ortaokulu ve yapımı devam eden Salur Mahallesi TOKİ 4. Etap Konutları yanındaki 16 derslikli Merkez İlkokulu ve ikinci yarıyılda eğitime başlayacak olan Gediz Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.

 


İnşaatın şu anki durumu hakkında yetkililerden bilgi alan AK Parti MKYK Üyesi-K.İ.T. Komisyonu Üyesi-Kütahya Milletvekili Ahmet Tan; “İlçemizin eğitim hayatına katkı sunarken bölgemizin derslik ihtiyacına da önemli destekler vermiş oluyoruz. Tüm bu eğitim yatırımlarımızı yaparken de geleceğimiz olarak gördüğümüz çocuklarımıza daha kaliteli ve güzel eğitim mekânları oluşturmayı hedefliyoruz. Eğitime yapılan her yatırımı çocuklarımıza ve geleceğimize yapılan yatırım olarak görmeye, evlatlarımız için çaba göstermeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.


Yapımı tamamlanan ve yapımı devam eden okul inşaatlarında eksikler ve yapılması gerekenler hakkında yetkililer ile istişare eden Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak; “Okullarımızın İlçemize kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen; Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’a, Kütahya Valisi Sayın Dr. Ömer Toraman’a, AK Parti MKYK Üyesi, K.İ.T Komisyonu Üyesi, Kütahya Milletvekilimiz Sayın Ahmet Tan’a, Kütahya Milletvekillerimiz Sayın İshak Gazel ve Sayın Ceyda Çetin Erenler’e, İl Genel Meclisi Başkanı Sayın Musa Yılmaz’a, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş’a, İl Genel Meclisi Üyeleri’ne, AK Parti İl Yönetimine, Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’e, AK Parti Gediz İlçe Başkanı Av. Mesut Yörük ve AK Parti İlçe Yönetimine, şahsım ve Gediz halkı adına teşekkür ederiz” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: KÜTAHYA, MİLLETVEKİLİ, AHMET, TAN, GEDİZ’DE, EĞİTİM, YATIRIMLARINI, YERİNDE, İNCELEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir