Haber Detayı
17 Haziran 2020 - Çarşamba 10:35 Bu haber 3391 kez okundu
 
Kütahya'nın Örnek Muhtarı
Kütahya'nın Örnek Muhtarı Muzaffer Doymaz
KÜTAHYA Haberi
Kütahya'nın Örnek Muhtarı

Kütahya'nın Örnek Muhtarı Yenice Köyü Muzaffer Doymaz

 

  Kütahya Yenice Köyü Muhtarı Muzaffer Doymaz soyadı gibi köyü için yeniliklere ve icraatlara doymuyor, gece gündüz köyü ve köylüleri için neler yapabilirimin derdine düşmüş durumda.

 

  Konuyla ilgili Muhtar Muzaffer Doymaz Şunları Söyledi  "Öncelikle Haber274 ve Kutahyahabercim medya kuruluşlarına teşekkür ederim bana böyle bir imkan sağladığınız için ülkemiz ve köyümüz son zamanlarda çok sıkıntılar geçirmekte Korona virüs ve son olarak Yoğun yağmur ve dolu yağışı sebebiyle ekinleri zarar gören köylümüz için Tarım Müdürlüğü yetkilerini davet ederek hasar tesbit çalışması yaptık, köylünün zararının karşılanması için ne gerekiyorsa yapacağız.

 

    Köyümüzde bulunan fırınlarımızın tamir ve bakımını yaptık önce sağlık diyoruz bunun içinde fırınlarımızın tamir ve bakımlarını yaptık.

 

     Korona virüs tedbirleri kapsamında Ramazan bayramın'da ve sonrasında köyümüze dışarıdan giriş çıkşları önledik,ateş ölçümü ve maske dağıtımı yaptık.

 

     Köyümüz camii ve düğün salonunun dezenfekte işlemi yaptık,su depomuzun temizliğine gerçekleştirdik. Kısacası herşey köylümüz için yapmaya çalışıyoruz.Köyümüz merkeze 15 km mesafede şirin bir yerdir suyu bol toprağı verimli bir yerdir.

 

  Ayrıca bu icraatları yapmamızda bize destek veren Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Seyfettin Uysal'a,İl Özel İdare Genel Sekreteri Murak Koyak,Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin'e şahsım ve köylülerim adına teşekkür ederim.

 

  Son bir kaç yıldır köyümüze Hobi bahçesi olarak tercih etmeye başlayan bir çok kütahya'lı hemşerimiz oldu,halada olmakta onları kendi köylülerimiz gibİ kabul ediyoruz ve hepsine yardımcı oluyoruz, tabiki bir uyarımda olacak köyümüzün huzurunu kaçırmaya çalışanlar olursa kesinlikle onlara müsade etmeyiz."diyen Muhtar Doymaz ilerleyen aylarda köyümüz için yeni projelerimizde olacak Dedi.

 

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: Kütahya'nın, Örnek, Muhtarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir