Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 15:22 Bu haber 3738 kez okundu
 
KÜTAHYA SOSYAL YARDIM VE KÜLTÜR VAKFI ARALIKSIZ OLARAK ÇALIŞIYOR
KÜTAHYA SOSYAL YARDIM VE KÜLTÜR VAKFI ARALIKSIZ OLARAK ÇALIŞIYOR
KÜLTÜR Haberi
KÜTAHYA SOSYAL YARDIM VE KÜLTÜR VAKFI ARALIKSIZ  OLARAK  ÇALIŞIYOR

KÜTAHYA SOSYAL YARDIM VE KÜLTÜR VAKFI ARALIKSIZ  OLARAK  ÇALIŞIYOR

 

 

TAŞIMALI EĞİTİMLE KÖYLERDEN GELEN 100 ÖĞRENCİYE  YARDIMLAR DEVAM EDİYOR

 

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN BAŞYİĞİT TEŞEKKÜRLERİNİ SUNDU

 

 

 

Şehit Cuma Dağ Okulundaki Köylerden taşımalı eğitimle gelen yatılı  ihtiyaç sahibi  Öğrencilere:  “10 Çekyat ,Masa Tenisi, 2 Langırt, Akvaryum, Ders malzemeleri, 500 adet  Lav Saplı Bardak, 80 çift bot, Kaban,Banyo ve Yüz Havluları, Çamaşırlar, Şampuan ve temizlik malzemeleri, Tatlılar götürüldü.

 

Şehit Cuma Dağ Okuluna yapılan ziyarette konuşan Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Tunçoğlu: “ Vakfımız 12 ay aktif çalışan bir kuruluştur.Vakıf Bayanlar Kurulunun  kendilerinin sağladığı imkanlarla yaklaşık 15 bin TL tutarındaki malzemeleri Okula teslim ettik.Öğrencilerimizin sevinçlerine ortak olmaktan memnuniyet duyuyoruz.Bize candan bir ev sahipiliği yapan Okul Müdürü  Oğuzhan Yıldız,Müdür yardımıcısı Gülten Kök ve personele, Okula gelerek grubumuza teşekkür ve takdirlerini belirten Milli Eğitim Müdür vekili Hakan Gölpınar ve il dışında görevli bulunan Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Başyiğit’in Vakfımıza olan güzel sözlerine biz de teşekkürlerimizi sunuyoruz. Devletimiz ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz Okullarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılmakla birlikte; bizim gibi sivil toplum kuruluşları bir nebze de olsa katkıda bulunuyorsa ne mutlu bizlere. Toplum olarak Devletimizle birlik beraberlik ve dayanışma içinde olmak görevimizdir. Yardımlar ve Ziyaretler 12 ay boyunca devam ediyor”.

 

 

Kardeş Okul ziyaretlerineYönetim Kurulu Başkanı İhsan Tunçoğlu, Vakıf Bayanlar Kurulu Başkanı Yıldız Güral,İkinci Başkan, e.Öğretmen Zeliha Tunçoğlu,Vakıf Şefi Hakan Demirtaş, Muhasip Üye Gül Filizkaya Vakıf Bayanlar Kurulu Üyeleri: Meral Erdoğmuş, Nermin Çelik,Gökcen Çelik , Ayhan Yılmaz, Fatma Işıkdoğan, Nebahat Orgun,Figen Yatır, Yıldız  Zerde,Gülşah Güven.

 

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: KÜTAHYA, SOSYAL, YARDIM, VE, KÜLTÜR, VAKFI, ARALIKSIZ, , OLARAK, , ÇALIŞIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir