Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 12:18 Bu haber 6384 kez okundu
 
KÜTAHYA YAŞANILABiLiR BiR KENT OLACAK
IŞIK ;KÜTAHYA YAŞANILABiLiR BiR KENT OLACAK
KÜTAHYA Haberi
KÜTAHYA YAŞANILABiLiR BiR KENT OLACAK

“KÜTAHYA YAŞANILABiLiR BiR KENT OLACAK”

 

31 Mart yerel seçimlerinde, oyların çoğunuluğunu alarak Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) ilk Belediye Başkanı olan Prof. Dr. Alim Işık Zafer Maydanı’nda halkla buluştu.

 

 

‘KÜTAHYA YAŞANILABİLİR BİR KENT OLACAK’
 
Kütahya’daki istihdam sorunlarına da değinen Başkan Işık; “Kütahya yaşanılabilir bir kent olacak. Nasıl olacak? Kanal Kütahya projesi ile olacak. Neyle olacak? Kütahya Kültür Parkı’yla olacak. Neyle olacak? Gençlik parklarıyla olacak. Neyle olacak? Sefakent Ilıca, şifakent Yoncalı ile olacak değerli hemşehrilerim. Neyle olacak? Kütahya Belediye Hastanesi, Ilıca Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Yoncalı Sporcu Hastalıkları Hastanesi ile olacak değerli hemşehrilerim.” İfadelerini kullandı. 
 
 
 
‘BEŞ HEDEFİMİZ VAR’
 
Kütahyaspor ile ilgili projelerine de değinen Başkan Işık; “Özellikle sporcu potansiyeli açısından oldukça iyi yerlerde olan ilimizde altyapı imkanlarını arttırıp spor tesisleri kazandırarak Kütahyaspor’u da profesyonel lig takımı haline getirip, inşallah en geç beşinci yılımıza birinci ligte oynayan takım haline dönüştüreceğiz. Bizim beş hedefimiz var ve bu hedeflerimize ulaşmak için elimizden geleni yapacağız.”  diyerek konuşmasına son verdi.
 
Kaynak:Dumlupınar
Kaynak: Editör:
Etiketler: KÜTAHYA, YAŞANILABiLiR, BiR, KENT, OLACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir