Haber Detayı
14 Ocak 2019 - Pazartesi 09:18 Bu haber 6142 kez okundu
 
MALTEPE'DE 60 AİLEYE ERZAK YARDIMI YAPILDI
MALTAPE MAHALLESİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 5 MAHALLEDE BULUNAN YARDIMA MUHTAÇ 60 AİLE'YE ERZAK YARDIMINDA BULUNDU
YAŞAM Haberi
MALTEPE'DE 60 AİLEYE ERZAK YARDIMI YAPILDI

MALTEPE MAHALLESİ YARDIMLAŞMA

DERNEĞİ 5 MAHALLEDE BULUNAN YARDIMA

MUHTAÇ  60 AİLELE'YE ERZAK YARDIMINDA

BULUNDU.

 

  Maltepe mahallesi koruma ve yardımlaşma derneği Maltepe ve çevre mahalleri olan Saray,Hamidiye,Mecidiye ve Müderris mahallerinde bulunan yardıma muhtaç 60 aileye erzak yardımında bulundu.

 

     Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Demirtaş şunları söyledi. "Dernek olarak kurulalı 14 ay olduk. Derneğimiz hem Maltepe hemde çevresinde bulunan 5 mahalleye hitap etmekte bu mahallerde bulunan yardıma muhtaç aile,kadın ve çocukların giyim,eğitim,erzak ve tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ayrıca derneğimizde çeşitli eğitim faaliyetleri ve konferanslar vermekteyiz. 

     Dernek yönetimi ve üyeler olarak mahallelerimizde bizim tespitimiz sonucu belirlediğimiz 60 muhtaç aileye erzak yardımında bulunduk, başta dernek üyelerimize ve tüm bağışçılarımıza teşekkür ederim hepsinden Allah razı olsun. 

     Dağıtmış olduğumuz erzak yardımları sadece bir kereye mahsus olmayacaktır, yardımlarımız her ay düzenli olarak tespit ettiğimiz muhtaç ailelere devam edecektir.

 

   HERGÜN EKMEK DAĞITIMI OLACAK

 

     Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Demirtaş Sözlerine şöyle devam etti. "Dernek olarak mahallemizde ilklere imza atmaya devam edeceğiz onlardan biriside hergün ücretsiz olarak muhtaç ailelere ekmek dağıtımı yapacağız , bu noktada çalışmalarımızın sonuna geldik en kısa zamanda ekmek dağıtımına başlayacağız nasip olursa" dedi.

Kaynak: Editör: Feyza TUNA
Etiketler: MALTEPE'DE, 60, AİLEYE, ERZAK, YARDIMI, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir