Haber Detayı
28 Mayıs 2018 - Pazartesi 17:01 Bu haber 7165 kez okundu
 
MALTEPE MAHALLESİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN İFTAR
MALTEPE MAHALLESİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 250 MUHTAÇ AİLEYE İFTAR VERDİ
KÜTAHYA Haberi
MALTEPE MAHALLESİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN İFTAR

MALTEPE MAHALLESİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 250 MUHTAÇ AİLEYE İFTAR VERDİ

 

    Maltepe Mahallesi Yardımlaşma Derneği Maltepe ve çevresinde bulunan 5 mahalledeki Saray,Hamidiye,Müderris,Mecidiye mahalelerindeki muhtaç ailelere Maltepe sosyal kültür merkezinde iftar yemeği verdi.

 

    İftar yemeğinde konuşan Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Demirtaş "Öncelikle herkesin Mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dilerim, İftarımıza teşrif eden herkese teşekkür ediyorum, derneğimiz kurulalı 6 ay gibi kısa bir süre olmasına rağmen çok güzel işlere imza atıyoruz,atmayada devam edeceğiz. Özellikle Kütahya Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğluna çok Teşekkür ediyorum derneğimizin bu günlere gelmesinde katkısı çok büyük, İftarımızın sonrasında yardıma muhtaç 45-50 aileye  erzak ve giyim yardımında'da bulunacağız, derneğimize katkılarını esirgemeyen tüm üyelerimize teşekkür ederim"dedi.

 

      İftara Saadet Partisi 1.Sıra Milletvekil adayı Ömer Faruk Evren, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekil Adayı Kenan Uzman ve 5 Mahalle Muhtarı Katıldı.

   İftar sonrasında Maltepe Yardımlaşma Derneği yönetimi yaklaşık 45 Muhtaç aileye erzak ve  giyim yardımında bulundu.Yardımların ilerleyen aylarda peyderpey devam edeceğini açıkladılar.

  

Kaynak: Editör: İlknur ERGİN
Etiketler: MALTEPE, MAHALLESİ, YARDIMLAŞMA, DERNEĞİNDEN, İFTAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir