Haber Detayı
18 Aralık 2019 - Çarşamba 10:54 Bu haber 4047 kez okundu
 
MALTEPE YARDIMLAŞMA DERNEĞİN'DEN BÜYÜK BAŞARI
MALTEPE MAHALLESİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 2019 YILINDA 5 MAHALLEDE BULUNAN YARDIMA MUHTAÇ 75 AİLELE'YE ERZAK YARDIMINDA BULUNDU
- Haberi
MALTEPE YARDIMLAŞMA DERNEĞİN'DEN BÜYÜK BAŞARI

MALTEPE MAHALLESİ YARDIMLAŞMA

DERNEĞİ 2019 YILINDA 5 MAHALLEDE BULUNAN

YARDIMA

MUHTAÇ  75 AİLELE'YE ERZAK YARDIMINDA

BULUNDU.

 

  Maltepe mahallesi koruma ve yardımlaşma derneği Maltepe ve çevre mahalleri olan Saray,Hamidiye,Mecidiye ve Müderris mahallerinde bulunan yardıma muhtaç 75 aileye erzak yardımında bulundu.

 

     Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Demirtaş şunları söyledi. "Dernek olarak kurulalı  2 olduk. Derneğimiz hem Maltepe hemde çevresinde bulunan 5 mahalleye hitap etmekte bu mahallerde bulunan yardıma muhtaç aile, kadın ve çocukların giyim,eğitim,erzak.burs ve tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ayrıca derneğimizde çeşitli eğitim faaliyetleri ve konferanslar vermekteyiz. 

 

     Dernek yönetimi ve üyeler olarak mahallelerimizde bizim tespitimiz sonucu belirlediğimiz 75 muhtaç aileye erzak yardımında bulunduk, başta dernek üyelerimize ve tüm bağışçılarımıza teşekkür ederim hepsinden Allah razı olsun. 

 

     Dağıtmış olduğumuz erzak yardımları sadece bir kereye mahsus olmayacaktır, yardımlarımız her ay düzenli olarak tespit ettiğimiz muhtaç ailelere devam edecektir.

 

      DERNEĞİMİZDEN SPORA TEŞVİK

 

Başkan Demirtaş "Dernek olarak Maltepe parkı içerisinde bulunan halı sahanın işletmesini altık burada mahallemizde bulunan spor kulüplerine ve spor yapmak isteyen gençlere ücretsiz yardım etmek istiyoruz, halı sahamız burada spor yapmak isteyen gençleri emrindedir."Dedi.

Kaynak: Editör: İlknur ERGİN
Etiketler: MALTEPE, YARDIMLAŞMA, DERNEĞİN'DEN, BÜYÜK, BAŞARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir