Haber Detayı
03 Nisan 2018 - Salı 10:20 Bu haber 14979 kez okundu
 
METİN KÜLÜNK RADYO ENERJİ CANLI YAYININA KATILDI
METİN KÜLÜNK RADYO ENERJİ'DE HAKAN DEMİRTAŞ'IN GÜNDEM ÖZEL PROGRAMINA KATILDI
SİYASET Haberi
METİN KÜLÜNK RADYO ENERJİ CANLI YAYININA KATILDI

METİN KÜLÜNK RADYO ENERJİ'DE HAKAN DEMİRTAŞ'IN GÜNDEM ÖZEL  PROGRAMINA  KATILDI

 

    Akparti İstanbul Milletvekili Metin Külünk Kütahya'da Radyo Enerji Hakan Demirtaş'ın Gündem özel programında vatandaşların canlı yayında sorularını yanıtladı.

    Külünk Gündem özel programında vatandaştan gelen sorulara içtenlikle cevap verdi. Külünk Kütahya'nın tarihi ve turistik açıdan çok güzel bir şehir olduğunu söyledi.Termal ile yoğrulan Kütahya'yı çok sevdiğini ve sık sık ziyaret ettiğini belirtti.

     Külünk Şunları söyledi "Türkiye Genelinde hem yurt içinde hemde yurt dışında Fetö terör örgütüyle mücadelenin gece gündüz devam ettiğini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın önderliğinde mücadelemize devam edeceğiz, her geçen gün yeni bir oluşum içine giren bu terör gurbuna gerek içerde gerekse dışarıda yaptığımız operasyonlarla anında cevap veriyoruz, vatandaşımız rahat olsun Allahın izniyle bu hainleri  memleketimizden temizleyeceğiz hak ettikleri cezayı görecekler" dedi.

     Vatandaşın Faiz lobileri sorusu üzerine Külünk "Cumhurbaşkanımız geçen hafta bu konuyla ilgili bir açıklama yaptı faiz lobisinin Bankalar olduğunu hatta devletin bankalarıda bu işin içinde diye bir açıklama yapmıştı. Cumhurbaşkanımız önderliğinde faiz lobileriyle mücadelemiz devam ediyor. Kredi Garanti Fonu ile bir çok esnaf ve işadamımıza kolaylık sağladık eğer devlet bankalarımız kredi garanti fonumuz'dan esnaf ve işyeri sahiplerine kredi sağlamış olsalar bu lobi çok kısa sürede çökecek , faiz lobisinin ömrü kısalmıştır artık çok kısa zamanda memleketimizi güzel günler bekliyor "dedi.

    Külünk 2023 hedeflerimizden asla şaşmadık emin adımlarla hedeflerimize ilerliyoruz,Dünya 5 ten büyüktür sözü ile Cumhurbaşkanımız dünyaya meydan okumuştur, herkes Türkiye'nin artık çok güçlü bir ülke olduğunun farkında, mazlumun yayında zalimin karşıdayız"  dedi.

   Program sonun Hakan Demirtaş Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk'e programa katılmalarından dolayı teşekkür etti.

      

Kaynak: Editör: Feyza TUNA
Etiketler: METİN, KÜLÜNK, RADYO, ENERJİ, CANLI, YAYININA, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir