Haber Detayı
25 Mayıs 2018 - Cuma 15:29 Bu haber 12626 kez okundu
 
MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN EGF TEMSİLCİLİĞİNİ ZİYARET
MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN EGE GAZETECİLER FEDERASYONU KÜTAHYA TEMSİLCİLİĞİNİ ZİYARET
SİYASET Haberi
MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN EGF TEMSİLCİLİĞİNİ ZİYARET

 

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN EGE GAZETECİLER FEDERASYONU KÜTAHYA TEMSİLCİLİĞİNİ ZİYARET 

 

     Ziyarette Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekil Adayları Ahmet Erbaş,Kenan Uzman,Sedat Kabaağaç ve  Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.Ziyarette konuşan MHP 1. Sıra milletvekil adayı Ahmet Erbaş şu görüşlere yer verdi. "Duayen Gazeteci Ağabeyim İhsan Tunçoğlu Cemiyet Başkanı olarak görev yaptığı yıllar boyunca ilimize önemli hizmetleri ve emekleri geçmiştir. Kendisinin tecrübelerinden ve bilgi birikiminden faydalanmaktan memnuniyet duyuyoruz, bize katkıda bulunmasından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başkan İhsan Tunçoğlu abimizle Kütahya'nın sorunları ve çözüm önerileri hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduk, bize gösterdikleri candan dostluk ve ev sahipliği için teşekkürlerimizi sunarız."Dedi.

 

       Gazeteci İhsan Tunçoğlu Ziyaretlerinden Dolayı Ahmet Erbaş,Kenan Uzman ve Sedat Kabaağaç'a teşekkür etti. Sözlerine şöyle devam etti."Sayın Ahmet Erbaş'la dostluğumuz uzun yıllara dayanıyor. Kendisi Kütahya'nın sorunları ve çözüm yolları hakkında bilgi ve donanım sahibidir. Tüm Adaylara başarılar diliyorum,şansları açık olsun"şeklinde konuştu.

 

      Tunçoğlu sözlerine devamla Kütahya'da seçim yarışına katılan tüm siyasi parti ve adaylarının birbirlerine karşı "Barış Dili içinde" olacaklarına eminim. Eleştiriler elbette olacaktır, ancak karşılıklı sevgi, saygı, hosgörü içinde olacaklarında şüphemiz yoktur. Tüm siyasi parti ve adaylara başarılar diliyorum"Dedi.

 

    Ziyarette MHP Milletvekil Adayları Ahmet Erbaş,Kenan Uzman,Sedat Kabaağaç, parti mensupları yanı sıra bazı basın mensupları ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları katıldı.

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: MHP, MİLLETVEKİLİ, ADAYLARINDAN, EGF, TEMSİLCİLİĞİNİ, ZİYARET, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir