Haber Detayı
22 Şubat 2018 - Perşembe 12:57 Bu haber 5584 kez okundu
 
NAYİR,MUHTARLAR DERNEĞİNİ KABUL ETTİ
VALİ AHMET HAMDİ NAYİR, KÜTAHYA MUHTARLAR DERNEĞİNİ KABUL ETTİ
- Haberi
NAYİR,MUHTARLAR DERNEĞİNİ KABUL ETTİ

VALİ AHMET HAMDİ NAYİR, KÜTAHYA MUHTARLAR DERNEĞİNİ KABUL ETTİ

 


Kütahya Muhtarlar Derneği, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Suriye’nin Halep iline bağlı Afrin ilçesinde devam eden operasyonlarda görev alan Mehmetçiklere moral ve destek vermek üzere Hatay’a gidecek. 

Muhtarlar Derneği Başkanı Zekeriya Yılmaz ile yönetim kurulu üyeleri Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret edip, Hatay ziyareti hakkında bilgiler verdi.

Moral ve destek vermek üzere 24 Şubat Cumartesi günü Hatay ile Suriye sınırında bulunan askerleri ziyaret edeceklerini belirten Muhtarlar Derneği Başkanı Zekeriya Yılmaz ziyaretin, 15 muhtar, 15 Sivil Toplum Kuruluşu temsilcisi ve 15 gazinin katılımıyla yapılacağını kaydetti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren Vali Ahmet Hamdi Nayir, ülke sınırlarında güven ve istikrarın sağlanması için başlatılan Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) askerlerinin hiçbir şeye ihtiyacı olmadığını, tüm ihtiyaçlarının devlet tarafından karşılandığını ancak birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan bugünlerde gerçekleştirilecek olan ziyaretin TSK’ya moral olacağını söyledi.

Vali Ahmet Hamdi Nayir, 34 gündür süren Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen askerlere Allah’tan rahmet, gazilere acil şifalar diledi.

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: NAYİR,MUHTARLAR, DERNEĞİNİ, KABUL, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir