Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 14:13 Bu haber 32195 kez okundu
 
ÖMER FARUK EVREN'DEN HIZLI TREN AÇIKLAMASI
SAADET PARTİSİ 1. SIRA MİLLETVEKİL ADAYI ÖMER FARUK EVREN'DEN HIZLI TREN AÇIKLAMASI
SİYASET Haberi
ÖMER FARUK EVREN'DEN HIZLI TREN AÇIKLAMASI

SAADET PARTİSİ 1. SIRA MİLLETVEKİL ADAYI ÖMER FARUK EVREN'DEN HIZLI TREN AÇIKLAMASI

 

 

Sevgili Kütahyalılar;

                Türkiye’de birleştirici siyasetiyle, sorunlara çözüm getiren, milleti kucaklayarak halkımızın büyük teveccühünü kazanan Saadet Partisi seçim çalışmalarını Kütahya merkezinde ve ilçelerinde sürdürüyor.

 

Saadet Partisi Kütahya Milletvekili adayı Ömer Faruk EVREN yapmış olduğu açıklamada, Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın “Bor fabrikasını Balıkesir iline açacağız” beyanı Kütahya’da kitlesel bir tepkiye dönüşmüştü. Bunun sonucunda dün yapmak zorunda kaldığı “Daha Büyüğünü Kütahya’ya Yapacağız” açıklaması ile Bakan Bey gülünç duruma düşmüştür.  Adeta Kütahya ile dalga geçercesine yapılmış bu açıklamayı kınıyoruz. Kütahya halkı bu masalları artık dinlememektedir. Önümüzde ki Seçimlerde sandıkta İktidarı cezalandırarak bunun cevabını verecektir.

 

Biz Kütahyalılar olarak bu iktidarı 2015 yılından tanırız. Ne demek istiyorum diyerek sözlerine devam eden EVREN, İstanbul oteli karşında bulunan binaya “Yaparsa Ak Parti Yapar sloganı altında HIZLI TRENİMİZ HAYIRLI OLSUN “ pankartı asalı tam 3 sene geçti. Sanki Kütahya’da hızlı tren projesi bitirilmiş gibi halkını kandıran bir iktidarla karşı karşıyayız. Bakın dikkatinizi çekiyorum sanki proje bitmiş halk kullanıyormuş gibi lanse edileli 3 yıl geçti. Ancak hiçbir çalışmanın yapılmadığı proje için bir çivi bile çakılmadığı gün gibi ortadadır. Kütahya ne yazık ki kaybedenler Kulübünün bir üyesi olmuştur bu AKP iktidarlarında.

 

EVREN sözlerine şöyle devam etti; Bizler Milli Görüş mensupları olarak Sanayileşme, Altyapı Ulaşım ve AR-GE konuların da hazırlıklı kadrolarız. Kütahya’ya kazandırdığımız birçok fabrika belki de Kütahya’yı belde olmaktan kurtarmış ve il olarak devam etmesini sağlamıştır. Bu arkadaşlar şehirlere ihanet ettiklerini zaten kendileri beyan etmektedir. Kütahya’ya ihanetleri de fabrikalarını peşkeş çekerek olmuştur.

 

Bu noktada aziz Kütahya halkından ricamız artık bu Köhnemiş yalancı ve çatışmacı düzeni DEĞİŞTİRmeleridir.

 

Kütahya’lı hemşerilerimin gelecek Ramazan Bayramlarını en kalbi duygularla tebrik eder. Bu güzel günler hürmetine Rabbimizden birlik beraberliğimizin bozulmamasını ve tekrardan toplumsal barışın sağlanmasını niyaz ederim.dedi

 

Kaynak: Editör: Hüseyin SAVRAN
Etiketler: ÖMER, FARUK, EVREN'DEN, HIZLI, TREN, AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir