Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 14:13 Bu haber 11886 kez okundu
 
ÖMER ULU'DAN İHSAN TUNÇOĞLU'NA ZİYARET
İç İşleri Bakanlığı Kaçakçılık İstihbarat Harekat ve Bilgi Toplama Daire Başkanı Ömer ULU'dan İhsan TUNÇOĞLU'na ziyaret
GÜNDEM Haberi
ÖMER ULU'DAN İHSAN TUNÇOĞLU'NA ZİYARET

ÖMER ULU'DAN İHSAN TUNÇOĞLU'NA ZİYARET
 
 
    İç İşleri Bakanlığı Kaçakçılık İstihbarat Harekat ve Bilgi Toplama Daire Başkanı Ömer ULU'dan İhsan TUNÇOĞLU'na ziyaret
 
 
 
    Ziyarette Karşılıklı Bilgi Paylaşımı Yapıldı.
 
 
     İçişleri Bakanlığı Kaçakçılık İstihbarat Harekat ve Bilgi Toplama Daire Başkanı Ömer Ulu'dan İhsan Tunçoğlu'na ziyaret..
Ziyarette karşılıklı bilgi paylaşımında bulunuldu. İhsan Tunçoğlu şu görüşlere yer verdi. "Değerli hemşehrimiz Sayın Ömer Ulu'nun ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Başkanla karşılıklı bilgi paylaşımında bulunduk. Sayın Başkan Ömer Ulu'nun Uluslararası Uyuşturucu kaçakçılığı konusunda önemli ve etkili çalışmaları ve hizmetleri Bakanlıklar nezdinde takdirle karşılanmaktadır. Başarılarının devamını diliyorum."
 
    Tunçoğlu Başkan Ömer Ulu'ya ayrıca Kütahya Sosyal Yardım ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu ile Bayanlar Kurulu çalismalari hakkında bilgiler verdi.Tuncoglu; Üniversite Öğrencilerine burslar,köy okullarına ders araç gereçleri,kıyafet yardımları, çocuklu annelere, muhtaç vatandaşlara, muhtaç mültecilere yardımlar yapmaktayız.Vakfımız şehit Aileleri,Gazilerin Ailelerine, engelli muhtaçlara evlenmelerinde eşya ve giyecek yardımları yapmaktayız.Bu yıl Ramazanda ise yine yoksul vatandaşlarımıza mübarek Ramazan ayında destek amacıyla 1000 vatandaşımıza erzak,yiyecek yardımında bulunduk.ayrıca önemli bir hizmetimiz daha;her gün 1200 kişiye sıcak yemek dağıtan Meydan Aşevine de katkılarımız sürekli devam etmektedir.
 
     Başkan Ulu Başarılı çalışmalar ve hizmetlerden dolayı Vakıf Yönetim Kurulu ve Bayanlar Kurulu üyelerine tesekkur ve tebrik etti.
 
     Ziyarette Anadolu Aile Derneği Başkanı Ahmet Dalıgül'de hazır bulundu.
Kaynak: Editör: Feyza TUNA
Etiketler: ÖMER, ULU'DAN, İHSAN, TUNÇOĞLU'NA, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir