Haber Detayı
11 Aralık 2018 - Salı 11:49 Bu haber 4102 kez okundu
 
ÖRNEK DAVRANIŞ
SOSYAL YARDIM VE KÜLTÜR VAKFINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
KÜLTÜR Haberi
ÖRNEK DAVRANIŞ

ÖRNEK DAVRANIŞ......KÜTAHYA’NIN İYİLİK MELEKLERİ
VAKFIN BAYANLAR KURULU ÜYELERİ MÜZİKLİ EĞLENCE YEMEĞİNİN GELİRİ İLE  ŞEHİT AİLELERİ VE  KÖY OKULLARINDAKİ İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE YARDIM SAĞLADILAR

 

VAKFIN EĞLENCE YEMEĞİNE  KÜTAHYA VALİSİNİN EŞİ, HAVA TUGAY KOMUTANININ EŞİ EMNİYET MÜDÜRÜNÜN EŞİ,VAKIF YÖNETİCİLERİ VE 170 KÜTAHYA’LI BAYAN KATILDI


                                              
                      

Kütahya Sosyal Yardım ve Kültür Vakfının Bayanlar Kurulu,düzenlediği yemekli eğlence programından sağladığı gelirle, Tüm şehitlerimizin Aileleri ve Köy Okullarındaki muhtaç öğrencilere yardım sağladı.


Gülümser Hatun Termal Tesislerinde düzenlenen müzikli eğlence yemeğinde,Protokol eşleri ve 170 Kütahya’lı bayan nezih bir ortam içinde gönüllerince eğlendiler.


 Vakıf Yetkilileri,konuya ilişkin olarak şu görüşlere yer verdi: “ Vakfımız Yönetim Kurulu ve Bayanlar Kurulu 12 ay aktif çalışan bir yardım kuruluşdur. Ege Bölgesinde örnek çalışmalar yapmaktadır.Dışarıdan yardım toplamadan kendi özkaynakları ve düzenlediği etkinliklerden elde edilen gelirlerle 100 Üniversite öğrencisine burslar,Tüm Şehitlerimizin ailelerine, Merkez ve köy Okullarındaki  muhtaç öğrencilere giyecek ve ders malzemeleri  sağlanması, Muharip Gazilerimizin Aileleri,Sakatlar ve Körler Derneği
Mülteciler,Muhtaçlara erzak ve yemek yardımı,Kitap Kampanyaları,Deprem vb felaketlere uğayan bölgelere Cumhurbaşkanlığınca açılan kampanyalara parasal katkıda bulunmak,muhtaç annelere ve çocuklara gıda,ilaç giyecek yardımları gibi geniş kapsamlı destekler ve katkılarda bulunmakdadır.


 Vakıf Bayanlar Kurulu eğlence yemeği Etkinliğine Kütahya Valisinin eşi Neşe Toraman, Hava Er Eğitim Tugay Komutanının eşi Nuray Gündüz,İl Emniyet Müdürünün eşi Birgül Çevik,Vakıf Bayanlar Kurulu Başkanı Yıldız Güral,Vakıf Bayanlar Kurulu 2.Başkanı Zeliha Tunçoğlu ve TOBB Kadın girişimciler Kurulu Başkanı Aylin Girgin’le birlikte Kütahya’lı doktorlar,Öğretmenler ve  çeşitli kesimlerden 170 bayan konuk katıldı.


 Müzisyen Muammer Akyol ve Grubunun müzikleri eşliğinde konuk bayanlar nezih bir oram içinde gönüllerince eğlendiler. Konuklar Vakıf Yöneticilerine teşekkürlerini sundular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖRNEK, DAVRANIŞ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir