Haber Detayı
11 Eylül 2021 - Cumartesi 13:09 Bu haber 730 kez okundu
 
ÖRNEK DAVRANIŞ..
SANAYİCİ-İŞADAMI,GÜRAL PORSELEN YÖNETİM KURULU BAŞKANI İSMET GÜRAL 12 DERSLİKLİ ANA OKULU YAPTIRIYOR
KÜLTÜR Haberi
ÖRNEK DAVRANIŞ..

ÖRNEK DAVRANIŞ..

 

SANAYİCİ-İŞADAMI,GÜRAL PORSELEN YÖNETİM KURULU BAŞKANI İSMET GÜRAL 12 DERSLİKLİ ANA OKULU YAPTIRIYOR
  “NESRİN GÜRAL ANAOKULU” YAPIMI PROTOKOLÜ VALİLİKTE  İMZALANDI
KÜTAHYA VALİSİ ALİ ÇELİK: “  HAYIRSEVER İŞADAMI  SAYIN İSMET GÜRAL VE EŞİ NESRİN GÜRAL HANIMEFENDİYE  KÜTAHYA ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM ”DEDİ.

 


             İHSAN TUNÇOĞLU   KÜTAHYA

 

Sanayici-Turizmci, Güral Porselen Yönetim Kurulu Başkanı  İsmet Güral, 12 derslikli Ana Okulu inşa ettiriyor.

İsmet Güral’ın eşi Av.Nesrin Güral’ın adını taşıyan 12 derslikli modern Ana Okulunun yapım protokolü Kütahya Valiliğinde imzalandı.


Kütahya Valisi Ali Çelik: “ Şehrimizin hayır sever  İşadamı İsmet Güral tarafından yaptırılacak  olan 12 derslikli  “Nesrin Güral Anaokulunun” protokolünü imzaladık. Sayın İsmet Güral ve hayırsever Sayın Nesrin Güral hanımefendiye şehrimiz adına teşekkür ediyor, okulun Kütahya’mıza hayırlı olmasını diliyorum”dedi.


 Bilindiği gibi, Ülkemize kazandırdığı Sanayi ve Turizm yatırımları ve tesisleri ile uluslaraarası ödüller kazanan İsmet Güral Macaristan Ege Bölgesi Fahri Konsolosu olarak;Türk- Macar dostluğuna üstün hizmetlerinden dolayı; 2 Macaristan Cumhurbaşkanı tarafından Macaristanın en büyük nişanını alarak bir rekora imza  atmıştı. Dumlupınar Üniversitesi ile Macaristan’ın olduğu kadar Avrupa’nın köklü Üniversitelerinden olan Pecs Üniversitesinin  Kardeş Üniversite başlatması ve geliştirmesi nedeniyle, kendisine Pecs Üniversitesi tarafından düzenlenen bir törenle “ Fahri doktora diploması”tevcih edilmişti.


Ayrıca İsmet Güral’a TBBM tarafından üstün hizmet madalyası verilmişti

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: ÖRNEK, DAVRANIŞ..,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir