Haber Detayı
09 Mart 2020 - Pazartesi 02:31 Bu haber 1762 kez okundu
 
Osman Avcı Gelişim Semineri Başlıyor
Kütahya TÜFAD Osman Avcı 2. Sürekli Gelişim Semineri ile ilgili önemli bir duyuru yayımlandı
SPOR Haberi
Osman Avcı Gelişim Semineri Başlıyor

Osman Avcı Gelişim Semineri Başlıyor

 

 

                Kütahya TÜFAD Osman Avcı 2. Sürekli Gelişim Semineri ile ilgili önemli bir duyuru yayımlandı. TÜFAD Kütahya Şube Başkanı Prof. Dr. Mehmet Acet tarafından tüm antrenörlerin ve üyelerimizin dikkatine başlığı ile yayımlanan duyuru da şu bilgilere yer verildi.

 

 

“UEFA A,UEFA B ve Profesyonel Kaleci diplomasına sahip antrenörler 30 Haziran 2020 tarihine kadar 15 kredi tamamlayarak 3 yıl geçerli olacak çalışma iznini almaya hak kazanacaklardır.

 

 

UEFA kriterlerine göre (UEFA A,UEFA B ve Profesyonel Kaleci Antrenörleri) yeni sistemde 15 kredi almayanlara kesinlikle çalışma referansı verilmeyecektir. Belirtilen süreye kadar Tüfad Kütahya Şubesi olarak 3 tane Sürekli Gelişim Semineri yapılacaktır. Bunlardan 2. si 23 Mart 2020 Pazartesi günü gerçekleştirilecektir. Seminere katılmak isteyen (UEFA A,UEFA B ve Profesyonel Kaleci Antrenörleri) Antrenörler şu bağlantıdan kayıtlarını yapabileceklerdir. https://tufad.org.tr/egitimseminer/

 

 

 TFF Grassroots C ve TFF B ile Amatör Kaleci Antrenör diplomasına sahip Antrenörlerimiz ise 2 yılda bir yapılan zorunlu gelişim seminerlerine devam edecek, seminer 1- 30 Haziran 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Tüm antrenörlerimize ve üyelerimize önemle duyurulur”

 

 

Kaynak: Editör: Özkan ERVÜZ
Etiketler: Osman, Avcı, Gelişim, Semineri, Başlıyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir