Haber Detayı
05 Nisan 2021 - Pazartesi 16:07 Bu haber 2130 kez okundu
 
ÖZBEKSPOR'DA KARTAL DÖNEMİ...
ÖZBEKSPOR'DA KARTAL DÖNEMİ...
SPOR Haberi
ÖZBEKSPOR'DA KARTAL DÖNEMİ...

ÖZBEKSPOR'DA KARTAL DÖNEMİ...

 


Yarım asra yakın tarihi ile Kütahya'nın köklü kulüplerinden olan Özbekspor'da yapılan kongre sonrasında başkanlığa işadamı Muharrem Kartal seçildi. Pandemi nedeniyle daha önce yapılamayan Özbekspor Genel Kurul toplantısı geçtiğimiz hafta pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirildi. Yapılan kongrede başkanlığa Muharrem Kartal seçilirken, Yönetim Kurulu asil üyeliklerine ise Beyzat Tavukçu, Eyüp Aktan, Hüseyin Karataş, Cafer Kaplan, Hamza Demirtaş ve Ali Ateş seçildiler. Kongrede Denetleme Kurulu asil üyeliklerine ise Ahmet Kehribar, Süleyman Batat ve Hüseyin Tavalı seçildi.


ÖZBEKSPOR HAK ETTİĞİ YERE GELECEK


Kongre sonrasında Kulüp Başkanlığına seçilen Muharrem Kartal, Özbekspor'un 45 yıllık bir köklü kulüp olduğunu söyledi. Başkan Kartal:"Yarım asra yaklaşan tarihi ile Özbekspor Kütahya'nın köklü kulüpleri arasındadır. Kulübümüzde bugüne kadar görev yapan tüm başkan, yönetici ve teknik heyetlerimize emekleri için teşekkür ediyorum. Biz de yeni Yönetim olarak bu köklü kulübümüzü gelecek yıllarda hak ettiği noktaya taşımak istiyoruz. Özbekspor'u seven herkesi aramızda görmek istediğimizi özellikle belirtmek istiyorum."dedi.


28 YILDIR ÖZBEKSPOR'U YAŞATTIK


Kulübün 28 yıllık başkanı ve aynı zamanda Hamidiye Mahallesi Muhtarı Hüseyin Karataş ise yeni seçilen yönetim kurulunu tebrik etti ve başarılar diledi. Özbekspor'u 28 yıldır iyi veya kötü şartlarda taşıdığını söyleyen Hüseyin Karataş:"Muharrem Kartal ve ekibine başarılar diliyorum. Biz bu işi 28 yıldır yapmaya gayret ettik ve sayısız sporcunun bir yerlere gelmesine vesile olduğumuz için mutluyuz. Artık işi gençlere bırakma zamanı geldi diye düşündük ve kongrede bu ekibi destekledik. Bundan sonra yine onları desteklemeye ve tecrübelerimizi paylaşmaya devam edeceğiz. İnanıyorum ki bu ekipte en iyi çalışmaları yapacak ve Özbekspor misyonuna yakışan şekilde yaşamaya devam edecek."dedi..

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: ÖZBEKSPOR'DA, KARTAL, DÖNEMİ...,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir