Haber Detayı
17 Ekim 2018 - Çarşamba 13:14 Bu haber 3746 kez okundu
 
PORSELEN DEVİNDEN DESTEK
PORSELEN DEVİNDEN DESTEK
EKONOMİ Haberi
PORSELEN DEVİNDEN DESTEK

PORSELEN DEVİNDEN
DESTEK
 
 
İHSAN TUNCOGLU SABAH
KÜTAHYA
 
 
Güral Porselen Enflasyonla Topyekün Mücadele programını desteklediğini açıkladı.
Türkiye’nin yüzde yüz yerli ve milli sermayeye sahip ender şirketlerinden olan,  Dünya Porselen sektörünün önde gelen markası Güral Porselen, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan “ Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı” na 11 Ekim tarihi itibarıyla tam destek verdi. 
 
 
Kuruluşundan bu yana “büyük ve güçlü Türkiye – büyük ve güçlü Güral Porselen” hedefleriyle çalıştıklarını bildiren Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güral,  bu hedefe doğru giderken ülkemizin yaşadığı sorunlarda çözümün bir parçası olmayı kendilerine görev addettiklerini söyledi. Türk Sanayisine değer katmak, dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde bulunan müşterilerine hak ettikleri en iyi ürün ve hizmeti sunmak gayretinde olduklarını ifade eden İsmet Güral, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak tarafından başlatılan Enflasyonla Topyekün Mücadele hareketine 11 Ekim tarihinden itibaren ürünlerinde en az yüzde 10 indirimi kapsayacak şekilde destek verdiklerini açıkladı. 
 
 
İsmet Güral açıklamasında “ daha güçlü Türkiye için dün olduğu gibi bugün, bugün olduğu gibi yarın da devletimizin ve halkımızın yanındayız. Topyekün mücadelede Türkiye’mizin kazanacağına inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.
Kaynak: Editör:
Etiketler: PORSELEN, DEVİNDEN, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir