Haber Detayı
19 Haziran 2018 - Salı 09:43 Bu haber 10329 kez okundu
 
Saraçoğlu Radyo Enerji'de Gündem Özel Programının Konuğu Oldu
Başkan Saraçoğlu Radyo Enerji'de Gündem Özel Programın'da Hakan Demirtaş'ın Konuğu Oldu
KÜTAHYA Haberi
Saraçoğlu Radyo Enerji'de Gündem Özel Programının Konuğu Oldu

Başkan Saraçoğlu Radyo Enerji'de Gündem Özel Programın'da Hakan Demirtaş'ın Konuğu Oldu

 

    Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu 2 buçuk saat canlı yayında kalarak bir rekora imza attı. Gündem Özel programında  vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan saraçoğlu dinleyicilerden gelen  yaklaşık 100 soruya cevap verdi. Vatandaşın ilgisinden son derece memnun olan saraçoğlu tüm sorulara tek tek yanıtladı.

 

     Dinleyiciler Millet Bahçesi,Telefelik,Hisar kalesi bakımı,Ilıca,Yoncalı,Yeni kültür sarayı,Tokiye park,yedigöller,mahallelere asvalt,Kütahyaspor ve bir çok konu hakkında Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlunu soru yağmuruna tuttular, Saraçoğlu tam iki buçuk saat boyunca sorulara tek tek cevap verdi.

 

     Vatandaş bir çok konuda'da Başkan Saraçoğluna teşekkür mesajlarını yolladı. Özellikle yolların ışıklandırılması,Hanımlar Lokali,park bahçelerin düzenlenmesi,mezarlıklarda bayramda ücretsiz çiçek dağıtılması,cami temizlikleri,saat kuleleri ve şehir girişlerine yapılan kapılar hakkında vatandaş memnuniyeti iletti.

     

      Millet Bahçesi Projemizde kesinlikle değişiklik yok Kamil Saraçoğlu Bazı "Yayın organlarında haberler çıktı Başkan Saraçoğlu Millet Bahçesi projesinde geri vites atıyor diye asla böyle bir durum söz konusu değil, vatandaşımız böyle yanlı ve yanlış haberlere itibar etmesin meclisten ne karar geçirdik ise aynen devam edeceğiz.Hiç bir değişiklik yok" dedi

 

    Bir vatandaşın Kütahya'nın değişik yerlerine Kiraz ve Vişne ağaçlarının dikilmesi konuşunda görüş bildirmesi Başkan saraçoğlunu çok memnun etti. Kütahyamızda yetişen kiraz ve vişne meyvelerinin belediye eliyle bir çok bölgeye dikilmesi konusunda söz verdi.

 

   Saraçoğlu Ramazan ayından çıktıklarını belirterek şehir merkezindeki yolların tadilatını Ramazan sonrasına bıraktıklarını söyledi, bir hafta içinde doktorlar caddesi,erbaylar yokuşu,sevgi yolunun bir bölümünde yol bakımlarına başlayacaklarını,Maltepe, mecidiye, yunusemre, zafertepe mahallerinde de sıfırdan asvalt atımına en kısa zamanda başlayacaklarını yaz bitmeden kütahya'da asvalt atılmayan sokak kalmayacak tüm mahallerimizde bozulan yolların son bahara kadar bakımı bitecek dedi.

 

   Başkan Kamil Saraçoğlu bu yıl içerisinde Kütahyaspor'a 500 bin lira yardım yapacaklarını ancak şartlarının takımda en az 6 tane Kütahya doğumlu futbolcu bulundurmalarını yönetimden rica ettiğini onlarında bu görüşe olumlu baktıklarını söyledi.

    

   Saraçoğlu "Cenaze ilanları konusunda çok şikayet alıyoruz, bunun için öncelikle Kütahyamızda bulunan 3 yerel radyo ile anlaşarak cenaze ilanlarını hem radyolardan hemde belediye ilanlarından devam edeceğiz ilerleyen dönemde ise hoparlör olayını kaldıracağız, vatandaş belediyenin sosyal medya hesaplarından ve radyolardan ilanları bizim aracılığımız ile verecek"dedi.

 

   Saraçoğlu "2014-2018 yılları arasında  vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için adına Belediye araç filomuza 27 milyon TL'lik bir yatırım yaptık,Kütahyamızın 20 yıllık araç ihtiyaçını giderdik" dedi.

 

    Kamil Saraçoğlu sonolarak yaklaşan 24 haziran seçimleri öncesi istikrarın sürmesini ve 16 yıldan bu yana Türkiye'de yapılanların unutulması gerektiği söyledi, yoğun ilgiden çok memnun olduğunu Radyo Enerji ailesine ve tüm dinleyicilere ayrı ayrı teşekkür etti.

    

Kaynak: Editör: İlknur ERGİN
Etiketler: Saraçoğlu, Radyo, Enerji'de, Gündem, Özel, Programının, Konuğu, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir