Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 11:40 Bu haber 4703 kez okundu
 
SARAÇOĞLU: "VAKİT KÜTAHYASPOR VAKTİDİR
SARAÇOĞLU: "VAKİT KÜTAHYASPOR VAKTİDİR
SPOR Haberi
SARAÇOĞLU:

Beldiye Başkanı Kamil Saraçoğlu: "VAKİT KÜTAHYASPOR VAKTİDİR"

 

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Tekdemir ve yönetim kurulu üyelerimiz, Belediye Başkanı sayın Kamil Saraçoğlu’na nezaket ziyareti düzenleyip " Vefa sezonu " ile ilgili fikir alış verişinde bulundular.

 

Yönetimimiz; samimi bir havada geçen ziyarette, takımımızdaki son gelişmeler, transferler ve kulübümüze yeni akarlar sağlayacak projelerle ilgili olarak Belediye Başkanına bilgiler sunarak karşılıklı istişarelerde bulundu.

 

Kulübümüzün düzenlediği nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, her zaman Kütahyaspor'un yanında olduğunu belirterek Başkanımız Ahmet Tekdemir'e ve ekibine başarılar diledi. “ Vakit Kütahyaspor vaktidir” diyerek, Kütahyaspor’a destek vermeye devam edeceklerini vurgulayan Saraçoğlu, “Kulübümüzün gelirlerini artıracak desteklerle Kütahyaspor’a hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nun Kütahyaspor’a göstermiş olduğu her zaman ki; yakın ilgisine ve alakasına teşekkür eden Başkanımız Ahmet Tekdemir “ Belediye Başkanımız maddi ve manevi destekleriyle kulübümüzü ayakta tutarak; bizlere ışık olmakta, moral vermektedir. Bu takım Kütahya’nın takımıdır, herkesin bu takıma destek vermesi gerekir. Kütahyaspor Kütahya’nın markasıdır. Takımımızın başarıları Kütahya’nın başarısı olarak şehrimize olumlu bir hava katacaktır. Destekler sadece Belediye Başkanımızla sınırlı kalmadan, tüm şehrimizin el ve gönül birliğiyle oluşturacağı sinerjiyle hedeflerimize ulaşmak istiyoruz” dedi

Kaynak: Editör: Hakan DEMİRTAŞ
Etiketler: SARAÇOĞLU:, "VAKİT, KÜTAHYASPOR, VAKTİDİR,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir