Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 11:47 Bu haber 4318 kez okundu
 
Scenic Sevenler Emet’te Buluşuyor
Scenic sevenler Emet’te Buluşuyor
SPOR Haberi
Scenic Sevenler Emet’te Buluşuyor

Scenic sevenler Emet’te Buluşuyor.

 

 

                Kullandıkları otomobillere ask ile baglananlar toplanıyor. Sosyal medya üzerinde faaliyet gösteren Renault Scenic Türkiye grubunun Kütahya ekibi geleneksel hale getirdikleri aile piknikleri toplantılarının bu sene ki toplanma yeri olarak Emet ilcesi Aydıncık Köyü orman ici mesire alanında yapmayı planlıyorlar.

 

                 10 bine yakın grub üyesinin aktif olarak kullandığı  ve Türkiye deki en büyük Renault Scenic grubu olan Renault Scenic Türkiye grubu ülke genelinde her il her ilcede dostluk ve kardeşlik üzerine kurulan samimi ortamlarda bir araya geliyor.

 

                Grubumun asıl amacı kardeşlik ve dostluk olduguna vurgu yapan Kütahya kaptanı Mehmet Kara her sene geleneksel hale getirdikleri, gectigimiz yıllarda Gediz Murat Dagı, Simav Gölcük Yaylası gibi güzel ülkemizin görülmeye deger yerlerini icinde barındıran Kütahyamızın diger Scenic kullanıcılarına ve ülkeye tanıtılmasına katkıda bulunmak İcin bu seneki Kütahya aile bulusmasını dogayla ic ice cam agaclarının arasında güzel vakıt gecirebilecekleri  Emet ilcesi Aydıncık Köyü orman mesire alanında 30 Haziran Pazar günü piknik yapmayı plandıklarını soyledı. Etkinliklerinde aracları hakkında bilgi alısverisi yanı sıra cesitli oyunlar eğlenceler çekilişler yaptıklarını dile getiren Mehmet Kara aileleriyle dostlarıyla güzel bir pazar günü gecirmek isteyen tüm Renault Scenic kullanıcılarınını beklediklerini söyledi.

Kaynak: Editör: Özkan ERVÜZ
Etiketler: Scenic, Sevenler, Emet’te, Buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı
esigc.org üyesidir